Intro

bonusový účet 1xBet: Vlastnosti bonusového programu 1xBet

Бонусы от 1хБет
Bookmaker 1xBet je na trhu známy svojimi akciami, ktoré sú k dispozícii pre nových aj skúsených stávkarov. Prvá odmena čaká na hráča hneď po vytvorení účtu. Hovorili sme o nej v článku „Čo je promo kód 1xbet a ako ho použiť?“ Bonusový program 1xbet je však pomerne pestrý a zahŕňa desiatky ponúk. V dnešnom článku si popíšeme kľúčové vlastnosti programu a v nasledujúcom texte obľúbené bonusy 1xbet

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

bonusový účet 1xbet: funkcie

Po vytvorení účtu je hráčovi pridelený1xbet bonusový účet . Ide o špeciálny účet, na ktorom stávkujúci získavajú dodatočné odmeny od stávkovej kancelárie. Používatelia môžu získať bonusy vo forme hotovosti alebo dodatočných stávok či točení. Každý typ odmeny má svoje špecifické vlastnosti a musí byť vsadený v súlade so všeobecnými podmienkami 1xBet. Upozorňujeme, že bonusové body 1xbet nie je možné konvertovať na hotovosť a previesť na hlavný účet bez stávkovania. Preto je dôležité, aby ste si pred účasťou na propagácii prečítali jej podmienky, aby ste posúdili svoje silné stránky Акции и бонусы 1хБет

bonusy 1xBet: typy odmien

Bonusový program 1xbet je hráčom k dispozícii po registrácii na webovej stránke. Aktuálnu ponuku stávkovej kancelárie nájdete v sekcii „Promo“. Vďaka praktickému filtru si stávkari môžu vybrať bonusy v rôznych oblastiach, napr:

 • Pri prvom vklade (uvítací bonus 1xBet alebo uvítací balíček).
 • Opakovaný vklad („Šťastný piatok“ a „Streda – vynásobte 2“).
 • Vrátenie peňazí (VIP kasíno Cashback).
 • Akcie (ponuky sa neustále menia).
 • 1xBet („Expres dňa“, „Narodeniny s 1xBet!“ a ďalšie).
 • Kasíno („Vernosť má cenu zlata“, „Každý deň freespiny“ atď.).
 • Športový poker („Vytúžený jackpot“ a turnaje v točení).

Sekcia „Promo“ obsahuje dočasné a trvalé akcie. Odporúčame preto pravidelne kontrolovať ponuky.

podmienky bonusového programu 1xBet

Každá propagačná akcia dostupná na webovej stránke stávkovej kancelárie má svoje vlastné špecifiká. Po získaní bonusu sa však hráč môže riadiť všeobecnými podmienkami bonusového programu 1xbet, a to:

 • Bonusy sú zvyčajne platné od 24 hodín do niekoľkých dní. Používatelia preto musia mať čas na ich stávkovanie. V opačnom prípade o odmeny prídu.
 • Na stávkovanie bonusov by ste mali používať dostupné typy stávok. Dôležité je tiež zvoliť si optimálne kurzy, ktoré nebudú nižšie ako tie, ktoré sú definované v podmienkach akcie.
 • Bonus nie je možné previesť na iného hráča. Používateľ sa však môže z bonusového programu 1xbet odhlásiť, čo vám v článku pripomenieme.

Preto je dôležité, aby si hráč prečítal a splnil podmienky bonusového programu 1xBet. Dodatočná odmena od bookmakerov pomôže zvýšiť výhry stávkujúceho Отказ от бонуса 1xBet (1хБет)

Používanie bonusu 1xBet

Po získaní bonusu 1xbet na špeciálny účet sa hráči zaujímajú, ako ho využiť. Ponúkame niekoľko bodov, ktorým stojí za to venovať pozornosť:

 • Najprv je potrebné oboznámiť sa s dostupnými typmi odmien, ktoré poskytuje stávková kancelária. Podľa pravidiel bonusového programu 1xbet môžu používatelia získať body a hotovosť.
 • Po druhé, využívajte bonusy na určený účel. Ak hráč získal body, musí ich vymeniť za voľné spiny alebo stávky. To je možné vykonať na stránke „Prehliadka promo kódov“, ktorá je k dispozícii v sekcii „Promo“. Ak stávkar získal bonus vo forme peňazí, môže ich na stránke vsádzať ako bežné peniaze.
 • Po tretie, stavte získanú odmenu. Nezabudnite, že všetky bonusy podliehajú stávkovaniu. Podrobnosti o vyplatení bonusových prostriedkov na váš hlavný účet nájdete na našich propagačných stránkach alebo vo vašom osobnom kabinete – sekcia Bonusy a darčeky.
 • Po štvrté, bonus musíte včas vsadiť. Každá odmena má stanovený časový limit na jej využitie. Pohybuje sa od 24 hodín do 30 dní. Podrobnosti nájdete v podmienkach bonusu 1xBet.

Dodržiavaním vyššie uvedených krokov získajú používatelia 1xbet dobrý nástroj na zvýšenie svojich výhier.

Zrušenie bonusu 1xBet

Ak hráč nie je úspešný v bonusovom programe 1хBet, môže odmietnuť získať odmenu. Ak to chcete urobiť, mali by ste prejsť do svojej osobnej skrinky 1xBet a nájsť sekciu „Nastavenia účtu“. V sekcii „Bonusy“ potom musí hráč odmietnuť všetky odmeny od stávkovej kancelárie. Týmto krokom pred vykonaním prvého vkladu sa stávkar vzdá počiatočného bonusu. V prípade, že hráčovi bola pripísaná odmena, je potrebné, aby na hlavnom účte bolo viac peňazí ako na bonusovom účte. Vtedy dostupná odmena prepadne.

Relevantné správy