Intro

Čo je anti-expres v 1xBet?

Антиэкспресс 1хБет
V súčasnosti je stávková kancelária 1xBet jednou z vlajkových lodí na trhu športových stávok. Produktové oddelenie spoločnosti je zodpovedné nielen za rozvoj portálu z hľadiska technológií, ale prispieva aj k vzniku nových služieb pre používateľov. Ako príklad možno uviesť anti-extras, ktoré sú na stránkach 1xBet k dispozícii už viac ako 5 rokov. Preto nie je prekvapujúce, že v mnohých zdrojoch je takéto stávkovanie neoddeliteľne spojené so značkou 1xBet. Ak tento typ stávok nepoznáte, bude pre vás náš článok užitočný. Popíšeme v ňom, čo sú anti-extras 1xBet a ako ich používať.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je to Anti-Axpress v 1xBet?

V článku o druhoch stávok v 1xbet sme už spomenuli anti-expres. Okrem iného sme sa dotkli aj samotnej definície. Ako môžete pochopiť z názvu, ide o opačný typ stávky ako parlay. A ak je parlay stávka pozostávajúca z niekoľkých nesúvisiacich udalostí. Potom môžeme jednoducho definovať Anti-Multiplex v 1xBet. Je to stávka na niekoľko nezávislých výsledkov, ktorá sa hrá, ak je aspoň jedna udalosť prehratá. Hlavným účelom antikomplexu je teda podať stávku na tie udalosti, ktoré sú nastavené ako prehraté. Tu sa začiatočníci stretávajú s mnohými otázkami, vrátane otázky „Prečo by ste mali vsádzať na prehru?“ Faktom je, že kombinácie na outsiderov umožňujú stávkarom častejšie vyhrávať. To je hlavná výhoda tohto typu stávkovania. Na rozdiel od štandardných kombinovaných stávok má však stávkovanie na antikickerov od 1xBet niekoľko nevýhod:

  • Nízke kurzy. Keďže hráči môžu vsádzať na jasných outsiderov, šance na výhru budú oveľa vyššie ako v expresoch. Aby sa minimalizovali riziká a dosiahol sa zisk, ponúka bookmaker nízke kurzy na všetky antikety v 1xBet
  • Vysoké rozpätie. Po započítaní antisázky hráč získava malý zisk. Provízia stávkovej kancelárie je oveľa vyššia ako pri iných typoch stávok a je zakomponovaná v nízkych kurzoch.
  • Nie je k dispozícii pre všetky zápasy. Po zhliadnutí zaujímavej udalosti môže byť používateľ sklamaný z toho, že nemá možnosť vsadiť anti-extras 1xBet. O dostupnosti takejto stávky je možné sa dozvedieť až po pridaní výsledku na stávkový tiket.

Napriek viacerým nevýhodám sú stávky na anti-kickery medzi používateľmi pomerne obľúbené.

Kde nájdem kurzy na anti stávky v 1xBet?

Ak chcete nájsť anti-extras na 1xBet, hráč musí ísť do sekcie „Line“ alebo „Live“. Na stránke by si mal vybrať viac ako dve udalosti a pridať ich na stávkový tiket. V okne s výberom typu stávky môžete vidieť, či je k dispozícii anti-Express. Ako už bolo uvedené, tento typ kombinovanej stávky nie je k dispozícii pre všetky športové udalosti. To zistíte až po pridaní stávky na stávkový tiket. Iný spôsob podania stávky anti-Axpress na 1xBet neexistuje. Ostatné typy stávok sú k dispozícii na stránke športovej udalosti, s výnimkou kombinovaných stávok Антиэкспресс в 1хБет

Aké sú vlastnosti podávania stávok anti na 1xbet?

Užívatelia, ktorí predtým nepodali žiadne kombinované stávky, môžu začať svoju cestu s kurzami proti stávkam. Napriek malým výhram sa tvoria veľmi ľahko. Písali sme o tom v predchádzajúcej časti. Hoci je podávanie kurzov 1xbet proti stávkam celkom jednoduché, venujte pozornosť ich vlastnostiam:

  • Musí obsahovať aspoň 2 výsledky.
  • Aby ste stávku vyhrali, musí byť aspoň jeden výsledok prehratý.
  • Maximálna výhra môže byť obmedzená stávkovou kanceláriou (stanovená limitmi 1xBet).
  • Anti-extras nie sú k dispozícii pre všetky stávky.

Neexistujú žiadne ďalšie dôležité funkcie pre umiestnenie antisazieb na 1xbet. Z našej strany odporúčame pridať do kombinácie čo najviac udalostí. Tým sa výrazne zvýši vaša šanca na výhru.

Relevantné správy