Intro

Čo je koleso šťastia v 1xBet?

Колесо фортуны 1хБет
Po registrácii na stránke majú hráči plný prístup do sekcie „PROMO“. Tu používatelia nájdu desiatky propagačných akcií a rôznych typov bonusov 1xBet. Medzi nimi je veľmi obľúbené Kolo šťastia 1xBet. Účasť na tejto akcii umožňuje stávkarom získať body a hodnotné darčeky. Náklady na roztočenie kolesa sú pritom pomerne demokratické.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Aká je propagačná akcia 1xBet Koleso šťastia?

Koleso šťastia (Lucky Wheel) v 1xbet je propagačná ponuka, ktorá funguje na trvalom základe. Ako môžete pochopiť z názvu, hráčom sa ponúka akási ruleta, v ktorej sú ako výhry k dispozícii špeciálne body a hodnotné darčeky. Stránka s propagačným kolesom je k dispozícii v časti PROMO – Bonusové hry – Šťastie. Jedno roztočenie kolesa stojí 50 rubľov alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene. Okrem toho majú tipujúci možnosť získať roztočenie zadarmo. Účasťou na iných propagačných akciách môže hráč získať voľné roztočenia Kola šťastia 1xBet. Bonusové body získané za vklady a stávky na šťastie je tiež možné vymeniť na stránke s ukážkou promo kódov za voľné spiny v hre Lucky Wheel. Týmto spôsobom môže hráč zvýšiť svoj príjem za aktívne podávanie stávok na webovej stránke 1xBet 1хБет - колесо фортуны

Kde sa nachádza koleso šťastia na 1xBet?

Napriek tomu, že propagačná akcia Koleso šťastia 1xbet je k dispozícii všetkým nováčikom, nie každý vie o jej existencii. Vývojári platformy „strčili“ ponuku do sekcie „Bonusové hry“. Hoci zo skúseností vyplýva, že nováčikovia skôr navštívia stránky s akciami a bonusmi a stránku s bonusovými hrami obídu. Preto nie je prekvapujúce, že na fórach sú populárne témy, ktoré odpovedajú na otázku „Kde je koleso šťastia v 1xbet?“ Ako bolo uvedené vyššie, ak chcete nájsť ruletu s bonusovými bodmi a hodnotnými cenami, mali by ste prejsť na stránku „PROMO“. Ďalej by ste mali navštíviť sekciu „Bonusové hry“ a nájsť stránku „Fortuna“. Na nej nájdete túto hru so stručným popisom pravidiel.

Aké ceny sú k dispozícii účastníkom kolesa šťastia v 1xbet?

Na účasť na propagačnej akcii musia hráči zaplatiť vlastné finančné prostriedky vo výške 50 rubľov (alebo ekvivalentnú sumu) alebo využiť voľné spiny. Tie je možné získať prostredníctvom sekcie promo kód vitríny, výmenou nahromadených bodov za freespiny. O tom, ako bonusový program 1xBet funguje, sme písali v samostatnom článku. Používatelia točiaci ruletu môžu vyhrať takéto ceny:

  • 25, 50, 100, 500, 1000, 3000, 5000, 10000, 100 000, 250 000, 500 000 a 100 000 bonusových bodov.
  • Telefón, tablet alebo notebook (všetky zariadenia Apple).
  • Ďalšie hodnotné ceny, ktoré sa môžu z času na čas objaviť.

Okrem toho sa na kolese šťastia 1xbet nachádzajú sektory, ktoré používateľovi prinesú 0 bodov za jedno roztočenie. Preto sú možné aj straty, dokonca rovnako ako výhry Колесо фортуны в 1хБет

Ako vyhrať na kolese šťastia v 1xbet?

Na sieti môžete nájsť ponuky od rôznych podvodníkov, ktorí sú ochotní zdieľať víťaznú schému na kolese šťastia 1xbet. Chceme však čitateľov sklamať: v tejto rulete neexistuje žiadna schéma na výhru. Celá stratégia je založená na zaplatení/získaní bezplatného roztočenia a stlačení tlačidla „Roztočiť“. Potom podľa stávkovej kancelárie systém náhodne vyberie výhru. Vo fungovaní hry však existuje algoritmus, ktorý funguje v podaní stávkovej kancelárie 1xBet. Preto výhry v podobe veľkého množstva bonusových bodov alebo miniaplikácií nepadajú často. Pri skúsenostiach s hraním akejkoľvek rulety sa oplatí urobiť niekoľko zatočení a zistiť, čo hráčovi systém ponúka. Ak sa vám podarí vyhrať viac ako 500 bonusových bodov v hre Koleso šťastia od 1xBet, v nasledujúcich roztočeniach zvyčajne vyhráte nula alebo 25 bonusových bodov. V takom prípade by ste mali chvíľu počkať a skúsiť staviť znova. To isté by ste mali urobiť, ak sa vám po prvých 3-5 stávkach nepodarí získať žiadnu zaujímavú výhru. Najlepšou schémou pre výhru v kolese šťastia na 1xbet je teda byť pokojný. Je lepšie urobiť niekoľko spinov v určitých intervaloch, ako vyhodiť celý rozpočet naraz.

Relevantné správy