Intro

Čo je to promo kód 1xBet a ako ho môžem použiť?

Что такое промокод 1xBet
Nováčikovia, ktorí robia svoje prvé kroky v športovom stávkovaní, sa snažia vybrať si stávkovú kanceláriu, ktorá im hneď na začiatku ponúkne najlepšie podmienky. spoločnosť 1xBet získala od hráčov veľa pozitívnych ohlasov vďaka slušnému vstupnému bonusu. A vzhľadom na to, že ho možno zvýšiť pomocou promo kódu 1xbet, kancelária určite zaujme nových stávkarov. O tom, čo znamená promo kód, ako ho získať, kde ho zadať a kde ho použiť, sa zmienime v tomto materiáli

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo znamená promo kód 1xBet?

V jednom z článkov na našej webovej stránke sme už písali, čo je to promo kód 1xbet. Hráči však majú toľko otázok na tému získania dodatočných odmien od stávkovej kancelárie. Preto sme sa rozhodli zhromaždiť všetky otázky o tom, ako používať promo kód 1xBet. Niektoré informácie nájdete vo vyššie uvedenom materiáli, zvyšok nájdete v tomto článku.

Začnime od základov – definícia promo kódu v stávkovaní. V športovom stávkovaní je promo kód postupnosť čísel a písmen, ktorá umožňuje hráčovi získať extra odmenu od stávkovej kancelárie. Kód je potrebné zadať do políčka pri vytváraní účtu, účasti na promo akcii alebo pri podaní stávky. Propagačný kód tak poskytuje hráčovi bonusy v podobe extra peňazí, stávok zadarmo, vyšších kurzov atď.

Teraz, keď už viete, čo je promo kód 1xbet a čo poskytuje, musíte zistiť, kde ho získať a ako ho použiť.

Kde môžem získať promo kód 1xBet?

Kancelária stávkovej kancelárie 1xbet používa rôzne marketingové nástroje na prilákanie nových používateľov a popularizáciu značky. Hráči, ktorí využívajú služby spoločnosti, sa môžu stať jej partnermi. Práve oni majú špeciálne promo kódy, ktoré poskytujú možnosť získať viac peňazí za prvý vklad.

Ak chcete nájsť špeciálny kód, musíte navštíviť partnerské stránky, napríklad prejsť na našu recenziu stávkovej kancelárie 1xbet. Sme tiež oficiálnymi zástupcami stávkovej kancelárie a poskytujeme našim čitateľom kód pre nováčikov. STAVKAWIN promo kód by ste mali použiť počas registrácie a získať až 30 USD na svoj bonusový účet (alebo ekvivalent v miestnej mene).

Týmto spôsobom už máte skutočný promo kód 1xbet, ktorý môžete bezpečne použiť na webovej stránke stávkovej kancelárie.

Промокод 1хБет (1xBet)

Ako môžem použiť promo kód 1xBet?

Podľa podmienok stávkovej kancelárie môžu promo kód 1xBet používať len noví hráči. Ak mal používateľ predtým profil na portáli hazardných hier a potom ho vymazal, promo kód mu pri opätovnej registrácii neposkytne bonus. Okrem toho noví hráči, ktorí zabudnú použiť promo kód 1xBet, nebudú môcť požiadať o zvýšený uvítací bonus.

Preto, ak ešte nemáte profil na stránkach kancelárie, odporúčame postupovať podľa týchto krokov, aby ste získali dodatočnú odmenu:

  1. Skopírujte kód STAVKAWIN z našej webovej stránky a kliknite na tlačidlo registrácie 1xBet.
  2. Vyberte si jeden z ponúkaných spôsobov registrácie. Uistite sa, že je k dispozícii pole s promo kódom. O tom, ako vyplniť registračný formulár 1xBet, sme písali už skôr.
  3. Do špeciálneho poľa zadajte kód STAVKAWIN.
  4. Dokončite registračný postup na webovej stránke stávkovej kancelárie.

Ak sú všetky kroky vykonané správne, hráč získa dodatočné finančné prostriedky pri vklade nad 130 USD alebo ekvivalent v miestnej mene.

Ako si môžem vytvoriť promo kód 1xbet?

Okrem uvítacieho bonusu uvedeného v predchádzajúcej časti dáva 1xbet hráčom možnosť získať ďalšie promo kódy. Tie môžu byť použité na hazardné hry (freespiny) a stávky na športové a kyberšportové hry (freebety). Všetky ponuky nájdete v časti „Promo“ – „Prehliadka promo kódov“.

Na vytvorenie promo kódu 1xbet musí stávkar nazbierať dostatočný počet bodov. Minimálny počet bodov na výmenu za promo kód je 50. Môže to byť napríklad promo kód na bezplatnú stávku na basketbal s kurzom aspoň 1,8 alebo jedno otočenie v Lucky Wheel. Na stránke „Výkladná skriňa promo kódov“ je k dispozícii viac ako 30 ponúk.

O tom, ako získať body na vytvorenie promo kódov 1xBet, budeme hovoriť v samostatnom článku.

Ako skontrolovať promo kód na 1xBet?

Túto otázku sa oplatí rozdeliť na dve časti. Stávková kancelária ponúka hráčom vstupný bonus a partnerom ďalší promo kód na zvýšenie sumy za prvý vklad. Neexistuje žiadny spôsob, ako takýto promo kód skontrolovať. Aj keď ho pri vytváraní účtu zadáte do políčka „Promo kód (ak existuje)“, nezobrazí sa, či je aktívny alebo nie. To, či je kód aktívny, zistíte až po vykonaní vkladu: Ak ste vložili 130 alebo viac dolárov a na bonusový účet vám stále príde 130 dolárov, potom bol kód platný.

Проверить промокод 1хБет

Ak si stávkar vytvoril promo kód 1xbet pomocou svojich bodov alebo dostal bonus od kancelárie, mali by ste prejsť do sekcie Promo – Prehliadka promo kódov. Potom kliknite na tlačidlo Skontrolovať promo kód a zadajte bonus do riadku. Tu môže hráč zistiť informácie o promo kóde, ako aj zobraziť históriu svojich kódov.

Ďalšie otázky na tému „Čo je to promo kód 1xBet?

📥 Kde zadať promo kód 1xBet?

Ak chcete získať extra odmeny od bookmakera, mali by ste pri registrácii zadať promo kód 1xbet. V navrhovaných možnostiach vytvorenia účtu (okrem sociálnych sietí a messengerov) sa nachádza pole „Promo kód (ak je k dispozícii)“. Tu by mal hráč zadať dostupný promo kód 1xbet.

✅ Ako môžem aktivovať promo kód 1xBet?

Hráč nemusí dodatočne aktivovať promo kód na 1xbet. Stačí pri registrácii zadať správny kód do príslušného poľa. Je tiež potrebné dokončiť postup vytvorenia účtu a aktivovať ho.

Ako zadám promo kód v 1xBet na svojom telefóne?

Proces používania promo kódu 1xbet pri vytváraní účtu na stránke z telefónu sa nelíši od počítačovej verzie. Možnosť registrácie z mobilnej aplikácie sa bude líšiť. Je tu však aj pole na zadanie špeciálneho kódu.

➡️ Ako môžem vsádzať s promo kódom 1xBet?

Keď hráč vytvorí promo kód 1xbet pre športovú udalosť v „Prehliadači promo kódov“, môže ho použiť pri podávaní stávky. Ak tak chcete urobiť, vyberte udalosť, pre ktorú bol bonus vytvorený. Potom pri podávaní stávky musíte do poľa „Promo kód“ zadať kombináciu písmen a číslic. Upozorňujeme, že pole s výškou stávky musí byť prázdne. V opačnom prípade sa stávková kancelária 1xBet rozhodne namiesto aktivácie freebetu peniaze odpočítať.

Relevantné správy