Intro

Čo je to total na 1xBet a ako ho môžem používať?

1хБет тотал в ставках
Stávková kancelária 1xBet ponúka používateľom rôzne druhy stávok na športové udalosti. Najobľúbenejšou možnosťou stávky medzi nováčikmi je však výsledok zápasu (výhra prvého tímu, výhra druhého tímu, remíza atď.). Nie je to prekvapujúce, pretože takéto výsledky sa najľahšie predpovedajú. Ak sa však pozriete na históriu stávok skúseného stávkara, môžete vidieť stávky na hendikepy a celkové výsledky. Čo je to totál v 1xbet a ako tento typ stávkovania využiť – prečítajte si článok

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo znamená celkovo v 1xBet?

Ako vidíte z úvodnej časti, total je stávka na určitý počet udalostí. Môže to byť počet strelených gólov, získaných bodov, kariet, striedaní atď. Total v 1xBet je teda veľmi zaujímavá stávka, ktorú môžu využiť začiatočníci aj profesionáli.

V stávkovej rade stávkovej kancelárie je total označený písmenom „T“. Okrem toho sú používateľom ponúkané stávky označené „TB“ a „TM“. Pod nimi sa nachádzajú hodnoty „celkovo viac“, resp. „celkovo menej“. Rozdiel medzi týmito stávkami nie je ťažké pochopiť:

  • S„Totalmore“hráč predpovedá, že v športovom zápase bude menej výsledkov udalostí, ako ponúka stávková kancelária. Napríklad TB (0,5) vo futbalovom zápase znamená, že padne aspoň jeden gól.
  • Ak si človek vyberie možnosť stávky„Celkom menej„, očakáva, že počet udalostí bude menší, ako je ponúkaný počet. Napríklad TM (0,5) vo futbalovom zápase znamená, že nepadne žiadny gól.

Okrem klasického celkového súčtu ponúka stávková kancelária 1xbet hráčom aj individuálny celkový súčet. Ide o počet výsledkov udalostí, ktoré sú spojené s konkrétnym tímom alebo športovcom. Na webovej stránke stávkovej kancelárie je takáto stávka označená IT. Okrem toho existuje možnosť, aby individuálny súčet bol väčší (B) a menší (M).

Aký typ súčtu na webovej stránke 1xBet?

V závislosti od vybraného stávkového trhu sú na stránke 1xbet k dispozícii rôzne sumy. Líšia sa od seba kurzom a spôsobom výpočtu. Okrem toho je možné stretnúť sa s rôznymi názvami totálov, ktoré sú rovnaké.

Používatelia stávkového trhu 1xbet majú takéto totality k dispozícii:

  • Zlomkové (regulárne ) súčty sú súčty, ktoré obsahujú polovice v číselnej hodnote, napríklad viac ako 2,5 alebo menej ako 1,5.
  • Celočíselné totály sú stávky, ktoré obsahujú celé čísla, napríklad viac ako 1 a menej ako 2. Okrem toho je pri takýchto stávkach možné získať peniaze späť, ak zápas skončí presnou hodnotou totálu. Ako príklad môžeme uviesť stávku na futbalový zápas s TB 2. Ak zápas skončí 2:0, stávkar dostane svoju stávku späť bez výhry.
  • Ázijské (štvorkové ) stávky sú stávky, pri ktorých sú k dispozícii hodnoty so štvrtinami, napr. viac ako 1,75 a menej ako 3,25.

Špecifiká výpočtu každého z totálov na 1xBet nájdete v pravidlách, na stránke stávkovej kancelárie.

Тотал 1хБет в ставках

Ako môžem vsádzať na totálne a extra totálne stávky v 1xBet?

Nováčikovia si môžu myslieť, že stávková kancelária sa obmedzuje len na stávky na TB a TM. Platnú stávku je možné podať rýchlo výberom požadovaného výsledku na stránke udalostí. Tá bude okamžite odoslaná na stávkový tiket. Stačí kliknúť na políčko vpravo a potvrdiť stávku.

Ak však prejdete na stránku udalosti, môžete si pozrieť oveľa viac ponúk od stávkovej kancelárie. U 1xBet si môžete pozrieť rôzne hodnoty pre klasický celkový a extra celkový súčet. Ak chcete podať extra súčet, musíte si prečítať hárok s kurzami a hodnotami a pridať požadovaný výsledok na stávkový tiket. Potom, ako už bolo popísané vyššie, zadajte sumu, ktorú chcete staviť, a podajte stávku.

Keďže výber doplnkových súčtov na 1xBet je široký, odporúčame vám začať s najjednoduchšími variantmi. Zložitejšie kombinácie podávajte až po získaní základných skúseností.

Ďalšie otázky týkajúce sa súčtu na 1xBet

❓ 1xbet: Čo je to totálna stávka?

Total je stávka, ktorá sa spustí, ak sa dosiahne určitá číselná hodnota. Hráč môže ako výsledok udalostí určiť body, góly, karty atď. Okrem toho existujú rôzne varianty totálu, počnúc individuálnymi totálmi s hodnotami pre jednu stranu zápasu až po polčasové totály. Ak sa chcete oboznámiť so všetkými variantmi, navštívte stránku športovej udalosti.

✅ Ako môžem v 1xBet staviť na celkový súčet za prvý polčas?

Celkový súčet za prvý polčas je dodatočná stávka v 1xBet. Ak chcete využiť tento typ stávky, musíte prejsť na stránku športového zápasu. Tu bude ponúknutých mnoho výsledkov, medzi ktorými je aj polčasový súčet. Sú umiestnené v samostatnej sekcii s rovnakým názvom.

📋 Kde v 1xBet nájdem dodatočný celkový súčet?

Ak chcete použiť extra súčet v 1xbet, musíte prejsť zo stránky so všetkými športovými udalosťami, ktoré ponúka stávková kancelária, na stránku jednotlivých zápasov. Tu nájdete všetky možné výsledky, na ktoré môžete staviť. Medzi nimi nájdete niekoľko variantov dodatočných totálov.

Relevantné správy