Intro

Čo je to záloha v 1xBet a ako ju môžem použiť?

Аванс в 1хBet
Nezriedka sa stáva, že hráči uzavrú stávku na zaujímavú udalosť. Potom sa na webovej stránke objaví ďalšia lákavá ponuka (vysoký kurz na výsledok), ale nie sú k dispozícii žiadne peniaze. V takom prípade by ste mali buď doplniť svoj účet 1xBet, alebo využiť hotovostnú zálohu 1xBet. O tom, čo je to záloha, ako ju získať, využiť a uplatniť, sa dozviete v novom článku

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je 1xBet cash advance?

Kancelária stávkovej kancelárie ponúka verným používateľom ďalšie výhody. Tie sú vyjadrené vyššími limitmi na výhry a službami, ako je napríklad správca stávok 1xBet. O tomto type stávok sme písali v samostatnom článku, ktorý vám odporúčame prečítať. Nájdete v ňom informácie vrátane zálohy na stávkovanie 1xBet. zálohovým stávkovaním 1xBet treba rozumieť peniaze, ktoré vám požičiava stávková kancelária. Za určitých podmienok ich možno použiť na uzatváranie stávok. Používateľ tak má k dispozícii ďalší nástroj na rýchle podanie stávky zadarmo a získanie výhry.

Ako môžem získať zálohu v 1xBet?

Ako už bolo uvedené, záloha 1xBet nie je dostupná pre všetkých používateľov. Zálohu môžu získať hráči, ktorí na stránke uzavreli aspoň 10 stávok. Okrem tohto kritéria je tu ešte jedna dôležitá podmienka: povinná prítomnosť aspoň jednej nezapočítanej stávky. To je „záruka“ stávkujúceho, že dostane svoje peniaze späť, ak stávka nevyjde. Ak chcete získať zálohu v 1xBet, musíte vložiť peniaze na svoj účet a podať stávku. Keď nemáte k dispozícii vlastné prostriedky alebo ich nemáte dostatok, môžete na stávkový tiket pridať ďalšiu udalosť a pozrieť si ponuku stávkovej kancelárie. Ak bola užívateľovi požičaná suma, zobrazí sa v riadku „Dostupná záloha“. V opačnom prípade zostáva hráčovi aktívnejšie využívanie služieb stávkovej kancelárie. Neexistujú žiadne iné spôsoby, ako získať zálohu od 1xBet.

Ako sa vypočíta záloha v 1xBet?

Akonáhle sa hráči dozvedia o možnosti využiť zálohu u 1xBet, zaujímajú sa o dostupnú sumu na stávku. Kancelária stávkovej kancelárie nezverejňuje presný algoritmus, podľa ktorého sa vypočítava záloha 1xBet. Skúsení stávkari sú však s touto informáciou oboznámení:

  • Výška nevyrovnaných stávok ovplyvňuje výšku zálohy. Čím viac ich je, tým vyššia je výška zálohovej stávky.
  • Výška zálohy nepresahuje 50 % vašich potenciálnych výhier zo stávok.

1хБет - Доверительная ставка Uveďme si krátky príklad. Predpokladajme, že hráč má na svojom účte 100 dolárov*. Podal dve stávky:

  • 40* USD pri kurze 1,5. Potenciálna výhra je 60* USD.
  • 60* USD pri kurze 2. Potenciálna výhra je 80* USD.

Hráč tak môže dosiahnuť zisk zo stávok až 140 USD. V tomto prípade výška zálohy nepresiahne 70* USD. Aj keď z osobných skúseností to bude menej, približne 30-40 USD*. *Alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene

Ako používať 1xbet advance?

Celý proces používania 1xbet advance je nasledovný:

  1. Je potrebné vybrať si športovú udalosť v predzápase alebo v hre. Zápas sa musí odohrať do 48 hodín.
  2. Výsledok pridajte k stávke a skontrolujte výšku dostupnej zálohovej stávky.
  3. Ak chcete podať celú zálohu alebo jej časť ako stávku na dôveru.

V prípade, že nebola použitá celá záloha, môže byť použitá na podanie ďalšej stávky dôvery. Stávková kancelária neobmedzuje stávkujúceho v počte stávok, ktoré je možné podať vopred. Hlavné je, že na tento účel je k dispozícii záloha v 1xBet.

Ako môžem v 1xBet vrátiť zálohu?

Po tom, čo hráč využil zálohu v 1xBet, vyvstáva otázka, ako splatiť dlh. Na to hráč nemusí urobiť nič. Stávková kancelária automaticky odpíše finančné prostriedky podľa nasledujúcej schémy:

  • Ak je stávková operácia úspešná, používateľ dostane výhry okrem vkladu.
  • Ak je stávková operácia prehratá, záloha na stávku v 1xBet bude vyplatená zo stávky (stávok) podanej hráčom.
  • Ak sú vlastné stávky prehraté, dlh bude odpočítaný z hráčskeho účtu. Užívateľovi tak nebudú zúčtované prostriedky na ďalšie vklady. To však môže ovplyvniť výšku zálohy v budúcnosti.

Доверительная ставка 1хБет Stávková kancelária neúčtuje hráčovi žiadny ďalší poplatok za použitie zálohy v 1xBet. Preto je táto služba pre stávkujúcich veľmi zaujímavá.

Ďalšie otázky o zálohách 1xBet

💵 Čo znamená záloha v 1xBet?

Záloha v 1xbet znamená finančné prostriedky, ktoré stávková kancelária požičiava používateľovi. Spoločnosť si za túto službu neúčtuje žiadny poplatok. Nie všetci stávkujúci však môžu zálohu využiť. Viac informácií o podrobnostiach získania bonusu si môžete prečítať v článku.

💸 Ako funguje hotovostná záloha 1xBet?

Keď má hráč neuhradené stávky, stávková kancelária 1xBet mu môže požičať voľné finančné prostriedky. Môžete ich použiť na podanie stávky na dôveru. Akú výšku zálohy poskytuje stávková kancelária a ako sa vypočítava, je popísané v článku.

✅ Ako si môžem vziať zálohu na 1xbet?

Ak chcete využiť zálohu na 1xBet, musíte na stávkovej stránke podať viac ako 10 stávok. Potom stávková kancelária vypočíta stávkarovi zálohu za každú nepodanú stávku. Hráč ju môže použiť na podanie stávok na dôveru. Počet stávok podaných s využitím kreditu je neobmedzený.

🎰 Ako staviť vopred na 1xBet?

Aby hráč mohol podať stávku vopred, musí najprv staviť za svoje vlastné peniaze. Potom si môže vybrať inú udalosť, ktorá ho zaujíma, a pridať jej výsledok na stávkový tiket. V okne s parametrami stávky sa nachádza riadok „K dispozícii vopred“. Ak stávková kancelária poskytuje používateľovi takúto službu, bude suma vyššia ako nula. V takom prípade môže hráč v 1xBet staviť vopred: zadajte dostupnú sumu pre stávku a podajte ju. Potom sa vytvorí stávka dôvery.

Relevantné správy