Intro

Čo je to zrkadlo 1xBet a ako ho môžem nájsť?

Официальное зеркало 1xBet
Ak je webová stránka 1xBet blokovaná poskytovateľmi internetu, hráči sa k nej môžu ľahko dostať prostredníctvom špeciálnych zrkadiel. Stávková kancelária ponúka stávkarom niekoľko webových adries s rôznymi názvami domén, ktoré vedú na portál 1xBet. O tom, čo je zrkadlo 1xbet a ako nájsť inú adresu portálu, na ktorú môžete vstúpiť, sa dozviete v tomto článku

Logo 1xbet
bonus 100% až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je zrkadlo 1xBet?

Zatiaľ čo fyzické zrkadlo ukazuje slnečné lúče a umožňuje ľuďom vidieť svoj odraz, zrkadlo na webovej stránke umožňuje ľuďom navštíviť kópiu portálu v prípade, že je zablokovaný. Z toho nám vyplýva definícia: Zrkadlo webovej stránky je presná kópia pôvodnej stránky, ktorá je umiestnená na inom názve domény. V tomto prípade sa fyzicky môžu stránky nachádzať na rovnakom hostingu. Správca iba zmení adresu IP a názov domény zrkadla.

Účelom zrkadlovej stránky 1xBet je poskytnúť hráčom prístup k platforme napriek obmedzeniam miestnych poskytovateľov internetu. Tento problém je dôležitý pre obyvateľov krajín, v ktorých sú offshore stávkové kancelárie zakázané, ako napríklad v Rusku. Prístupom na zrkadlo 1xBet nesmie stávkar využívať službu VPN. Po prihlásení do kabinetu hráč uvidí svoje aktuálne štatistiky, zostatok a bude môcť upraviť stávky podané skôr na oficiálnej verzii webovej stránky 1xBet.

Зеркало 1xBet

Ako nájsť zrkadlo 1xBet?

Aktuálne informácie o zrkadlách 1xBet nájdete na oficiálnej webovej stránke stávkovej kancelárie. Na návštevu portálu, v prípade, že je blokovaný, sa oplatí použiť prehliadač s rozšírením na zmenu IP adresy. Napríklad Opera má vlastnú službu VPN pre prístup na zakázané stránky. Ďalej by mal hráč prejsť do sekcie „Obchádzanie blokovania“ a nainštalovať softvér 1xBet Access. S jeho pomocou bude hráč vždy poznať aktuálne zrkadlo webovej stránky 1xBet.

Zrkadlá stávkovej kancelárie 1xBet je možné nájsť aj prostredníctvom vyhľadávača. Mali by ste však byť opatrní. Útočníci majú záujem získať prístup k vášmu účtu. Preto je možné dostať sa na klonované stránky hazardných portálov na sieti. Samozrejme, získať peniaze z vášho účtu nie je také jednoduché. Tieto informácie sa však môžu hodiť na nabúranie vašej pošty (ak si zvolíte rovnaké heslo) a následný prístup k finančným službám, ktoré hráč využíva. Preto odporúčame nastaviť dvojfaktorové overenie totožnosti vo všetkých službách.

Ako získať prístup k zrkadlám 1xBet?

Ak chcete prejsť na zrkadlo 1xBet, stávkar by mal nájsť aktuálnu kópiu webovej stránky stávkovej kancelárie. Pomôže návšteva portálu a inštalácia aplikácie 1xBet Access. Odporúčame tiež použiť vyhľadávače (písali sme o nich v predchádzajúcej časti). Ešte raz však upozorňujeme, že sa oplatí overiť, či je stránka oficiálnou kópiou portálu 1xBet. To sa dá urobiť len na portáli hazardných hier, napríklad napísaním na podporu (ak si hráč nechce inštalovať aplikáciu).

Ako používať zrkadlo 1xBet na telefóne alebo počítači sme vám povedali v jednom z našich článkov na webovej stránke.

Relevantné správy