Intro

história stávok 1xBet: ako zobraziť, vymazať a obnoviť?

История ставок 1хБет
Všetky stávkové transakcie používateľov sa zaznamenávajú na webovej stránke. Môžete si ich pozrieť v sekcii „História stávok“, ktorá je prístupná cez osobnú skrinku stávkového kancelára. Týmto spôsobom môžu používatelia zistiť všetky kľúčové informácie o minulých stávkach bez toho, aby museli kontrolovať kupóny na 1xbet. Niekedy však môžu hráči z dôvodu neopatrnosti vymazať históriu stávok 1xbet. Preto sa pýtajú, ako ju obnoviť. Odpoveď nájdete na našich webových stránkach.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako si môžem pozrieť svoju históriu stávok na 1xBet?

Po vytvorení stávky na webovej stránke stávkovej kancelárie sa vygeneruje kupón. Majú jedinečné číslo, ktoré môžete použiť na kontrolu histórie stávok bez toho, aby ste sa museli prihlásiť do 1xBet. Táto možnosť je vhodná, keď hráči podávajú stávky nie na svojom počítači. Avšak doma, keď sa vždy prihlásite na portál stávkovej kancelárie, môžete skontrolovať históriu stávok 1xbet prostredníctvom svojho osobného účtu. Aby ste si mohli prezrieť minulé kupóny a nájsť výsledky stávok, musíte sa prihlásiť na webovú stránku. Potom vo svojej osobnej skrinke musíte prejsť do sekcie „História stávok“. Tu sú v zozname uvedené všetky kupóny. Kliknutím na kartu sa otvoria ďalšie záznamy o zápasoch. Ak chcete nájsť požadovaný tiket medzi desiatkami alebo stovkami iných, môžete použiť praktický filter.

Ako môžem vymazať svoju históriu stávok v 1xBet?

Hráči môžu chcieť vymazať jednu stávku alebo celú históriu stávok v 1xBet. Nie je to ťažké urobiť vďaka užívateľsky prívetivému rozhraniu sekcie História stávok. Po prechode na vyššie uvedenú stránku je potrebné nájsť požadovanú stávku zo zoznamu. Ak je stávok veľa, pomôže vám filter. Po nájdení tiketu je potrebné kliknúť na tlačidlo „Odstrániť“ na paneli nástrojov. Po potvrdení operácie bude stávka z histórie vymazaná. Ak chce hráč vymazať históriu stávok v 1xBet, musí vybrať všetky udalosti kliknutím na príslušné tlačidlo na paneli nástrojov. Ďalším krokom je kliknutie na tlačidlo „Vymazať“. Potom sa vymažú všetky dostupné kupóny v histórii История ставок 1xBet

Ako môžem obnoviť históriu stávok v službe 1xbet?

Po tom, čo hráč úmyselne alebo omylom vykonal operáciu vymazania v 1xbet, nie je také jednoduché získať ich späť. Stávky nekončia v koši, odkiaľ ich možno vrátiť. Sú okamžite vymazané z profilu stávkujúceho. Preto môže históriu stávok 1xBet v osobnom kabinete obnoviť iba služba podpory stávkovej kancelárie. Existuje však alternatívna možnosť, ako vrátiť históriu stávok v 1xBet. Na tento účel môžete použiť možnosť „Vyžiadať históriu“, ktorá sa nachádza na tej istej stránke. Po spracovaní žiadosti budú všetky informácie o podaných stávkach zaslané stávkujúcemu na e-mail uvedený v profile. Hráč si tak bude môcť pozrieť všetky výsledky stávok podaných na webovej stránke. Je potrebné poznamenať, že stávkar nemôže vymazať svoju históriu stávok bez toho, aby vymazal svoj profil. Účet však bude na serveri po určitý čas dostupný aj v prípade podvodu hráča. Preto nebude možné skryť prípadné podvody pri stávkovaní, ako je napríklad stávkovanie na vidličky.

Relevantné správy