Intro

ID používateľa: ako zistím svoje ID 1xBet?

Как узнать свой ID в 1xBet
Nováčikovia bez skúseností nemusia zapísať svoje identifikačné číslo. Najmä keď používajú rýchlu metódu registrácie „1 klik“. Ak tak urobia, môžu mať problémy s prihlásením do 1XBet. Stojí za to byť opatrný, aby ste sa takejto situácii vyhli. Čo však robiť, ak hráč zabudne svoje ID 1xBet? Ako zistím svoje ID 1xBet? Týmto a ďalším otázkam sa budeme venovať v tomto článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je 1xBet ID?

Počas vytvárania účtu je hráčovi pridelené ID zákazníka alebo ID. Je to desaťmiestny súbor čísel, ktorý je číslom herného účtu stávkujúceho na webovej stránke stávkovej kancelárie. iD 1xBet hrá pre hráča dôležitú úlohu. Môže sa použiť na:

  • Ak sa chcete prihlásiť do svojho osobného účtu 1xbet na rovnakej úrovni ako vaše telefónne číslo a e-mail.
  • Ak hráč nie je prihlásený do účtu, kontaktujte podporu prostredníctvom horúcej linky alebo chatu.
  • Dobiť svoj účet v termináloch: pre prevod musíte uviesť číslo účtu.
  • Pri riešení sporu s 1xBet preukázať, že účet patrí stávkujúcemu.

Preto je dôležité, aby ste si pri vytváraní účtu uložili svoje 1xBet ID, aby ste neskôr nestrácali čas jeho hľadaním a obnovovaním. Ak sa však s takýmto problémom stretnete, tu je riešenie.

Čo mám robiť, ak som zabudol svoje 1xBet ID?

Ak si hráč nezaznamenal svoje zákaznícke ID 1xBet, môžete ho zistiť po prihlásení do svojej osobnej skrinky. Na to sa musíte prihlásiť a prejsť do sekcie „Osobné údaje“. V riadku „Číslo účtu“ bude uvedené desaťmiestne číslo. Toto je ID v 1xBet. Ak si stávkar vytvoril účet „na 1 kliknutie“, potom sa pre zistenie svojho ID 1xBet musíte tiež prihlásiť do svojej osobnej skrinky.

Existujú však situácie, keď hráč stratil alebo zabudol svoje používateľské meno. Na prihlásenie môžete použiť svoju e-mailovú adresu, telefónne číslo alebo občiansky preukaz. Čo by sa zdalo byť také ťažké pokúsiť sa obnoviť heslo prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla? Služba podpory 1xbet sa podelila o príbehy, keď používatelia mali zmenené telefónne číslo alebo ich pošta bola dlho blokovaná alebo „ukradnutá“ narušiteľmi. V takom prípade nie je možné získať kód prostredníctvom SMS alebo e-mailu, pretože k nim nie je prístup. Vtedy môžete použiť svoje ID 1xBet ako alternatívne prihlásenie na webovú stránku stávkovej kancelárie.

Ak chcete zistiť svoje 1xBet ID, ak nemáte prístup k svojmu účtu, musíte kontaktovať tím podpory. Môžete tak urobiť zaslaním e-mailu, žiadosťou o chat alebo zavolaním na číslo horúcej linky. Nižšie vám povieme, ako v každom prípade zistiť svoje 1xBet ID.

Ako zistím svoje 1xBet ID prostredníctvom e-mailu?

Aktuálnu adresu podpory môže stávkar zistiť na stránke Kontakt. Po výbere správneho oddelenia je potrebné napísať e-mail s predmetom „Zabudol som svoje ID. Prosím, pomôžte mi ho zistiť/obnoviť“. V správe je vhodné opísať problém a poskytnúť potvrdenie, aby služba podpory mohla nájsť profil a následne identifikovať osobu. Pomôžu pri tom potvrdenia o prevode a údaje z pasu (v prípade overenia účtu).

Как узнать идентификатор 1хБет по email

Ako spoznám 1xbet ID podľa telefónneho čísla?

Hráč sa môže obrátiť na číslo infolinky, ak je k dispozícii v krajine bydliska. Po spojení s operátorom je potrebné uviesť svoj problém a zaslať podporné dokumenty na poštovú adresu. Je tiež vhodné poskytnúť administratíve ďalšie informácie.

Ako môžem zistiť svoje ID 1xBet v online chate?

Spôsob, ako získať ID zákazníka prostredníctvom kontaktovania tímu podpory 1xBet cez live chat, sa okrem metódy nelíši od kontaktovania prostredníctvom pošty. Mali by ste tiež opísať problém a poskytnúť kópie potvrdení alebo údaje z pasu na overenie žiadosti a poskytnúť ID 1xBet.

Úspech získania informácií o ID od 1xBet závisí od dostupnosti podporných dokumentov. Čím viac dôkazov hráč má, tým rýchlejšie bude problém vyriešený a bude poznať svoje ID 1xBet.

Как узнать ID на 1хБет в онлайн-чате

Ako môžem získať späť svoje ID 1xBet?

V prípade, že sa hráč nemôže prihlásiť do osobného kabinetu prostredníctvom zablokovania účtu, je obnovenie ID v 1xBet náročnou úlohou. Stávkujúci môže tiež kontaktovať podporu prostredníctvom niektorého z dostupných kanálov, ale riešenie problému nebude jednoduché a nie vždy pozitívne. Pri menších porušeniach (účet je zmrazený) môže stávková kancelária dať hráčovi druhú šancu a umožniť mu prístup do profilu. Ak bol účet zablokovaný (vymazaný), nie je možné ho obnoviť. Jediné, o čo môže stávkar požiadať, je povolenie na opätovnú registráciu. Rozhodnutie o udelení prístupu do platformy však zostáva na 1xBet.

Relevantné správy