Intro

Limity stávkovej kancelárie: koľko môžem vybrať z 1xBet?

Лимит 1хБет
[Box_text icon=“R“]Časť recenzií stávkovej spoločnosti 1xbet obsahuje informácie o probléme s výberom finančných prostriedkov. Často je to spôsobené nepozornosťou hráčov, ktorí nie sú oboznámení s pravidlami herného portálu. Preto dochádza k situáciám, keď používateľ nevsadil svoje prostriedky alebo si na výber peňazí vybral inú službu. V takom prípade sa platba nemôže vygenerovať alebo sa vráti vo fáze overovania. Existujú však momenty súvisiace s limitmi na 1xBet? Viac o tomto probléme nájdete v článku.[/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Aké sú limity na 1xBet?

Každý online bookmaker má obmedzenia súvisiace s používaním portálu. 1xBet nie je v tejto veci výnimkou. Samozrejme, v oficiálnych zdrojoch nemožno nájsť žiadne informácie o limitoch hráčov 1xBet. Skúsenosti používateľov kancelárie však hovoria niečo iné. Пополнение счета в 1хБет Limity na 1xBet sú teda najrôznejšie obmedzenia, ktoré sa týkajú predovšetkým finančných transakcií na stránke. Podľa informácií od pravidelných užívateľov kancelárie existujú nasledujúce limity:

  • O tom, koľko môžete vložiť a vybrať. V článku o čase prevodu peňazí z 1xbet sme spomenuli minimálne sumy potrebné na dokončenie transakcie. Táto informácia sa nachádza aj v osobnom kabinete hráča a týka sa vkladov aj výberov. Pre úspešných hráčov však môžu existovať umelé obmedzenia týkajúce sa maximálnej výšky vkladu alebo sumy, ktorá sa má vybrať.
  • Na výšku stávok a výhier. Pre väčšinu používateľov kancelária stávkovej kancelárie nevytvára prekážky na ceste k výhre. Dôvod spočíva v štatistike výherných stávok priemerného hráča. Je to vždy v prospech stávkovej kancelárie 1xBet, ktorá profituje z prehier stávkujúcich. Avšak v prípade, že užívateľ začne vyhrávať, kancelária „sprísni“ limity. Veľké stávky budú zrušené a výhry budú vyplatené čiastočne.
  • Hodnota kurzov. Stávková kancelária ponúka pomerne dobré kurzy na stávkovanie. To však neplatí pre skúsených stávkarov, ktorí často vyhrávajú. V ich prípade môžu byť číselné hodnoty nižšie o 5-25 %.

Ako môžete pochopiť, limity na 1xbet sa vzťahujú na používateľov, ktorí zarábajú viac, ako strácajú zo stávok. Zároveň sú všetky limity nastavené automaticky a nemusíte si ich na prvý pohľad všimnúť. Ak však narazíte na problémy s vkladmi, výbermi, podávaním stávok atď. mali by ste tiež kontaktovať podporu. Tá vám bude vedieť povedať, či sú na vašom účte nejaké limity.

Koľko môžem vybrať z 1xBet?

Maximálna suma na výber z 1xBet závisí od niekoľkých faktorov. Po prvé, stojí za to venovať pozornosť platobnému nástroju. V prípade elektronických peňaženiek je maximálna suma na výber 15 tisíc rubľov* a v prípade platobných kariet až 75 tisíc rubľov*. Po druhé, závisí to od limitov stanovených stávkovou kanceláriou. V tomto prípade sa môže výška výplaty niekoľkonásobne znížiť. Ak stávková kancelária prijala takéto opatrenie, je potrebné vykonať niekoľko platieb. To je spojené s rizikom zaplatenia vyššieho poplatku za prevod. Ako zistím, že sú problémy s výberom? Počas žiadosti o prevod peňazí sa zobrazí nasledujúca správa: „Maximálna suma platby pre protistranu 1xBet bola prekročená“. Ak sa hráč pri prevode umiestnil do oficiálneho limitu pre zvolený spôsob platby, s najväčšou pravdepodobnosťou existuje ďalší limit. O limite sa môžete dozvedieť od stávkovej kancelárie z podpory. *Alebo ekvivalent v inej mene. Вывод средств в 1хБет

Aký je limit na výber peňazí v 1xBet?

Ak má používateľ ťažkosti s výberom finančných prostriedkov, nie je to vždy spôsobené limitmi na 1xBet. V prípadoch, keď boli vyskúšané všetky tipy od bookmakera, ale problém pretrváva, môžete napísať na podporu hráčov. Neexistuje iný spôsob, ako zistiť, či existujú nejaké obmedzenia zo strany stávkovej spoločnosti. Mnohí hráči sa pýtajú: „Aký je limit na výber peňazí na 1xBet?“ Odpoveď na túto otázku závisí od prítomnosti ďalších obmedzení zo strany stávkovej kancelárie. V prípade ich prítomnosti môže byť maximálna suma výberu pre každú z platobných metód niekoľkonásobne znížená. Z recenzií skutočných hráčov zanechaných na tematických fórach sa možno napríklad dočítať o limite na výbery kartou do 10 000 rubľov alebo ekvivalentu v inej mene. Na tom istom zdroji píše stávkar o limite vkladov vo výške 300 rubľov alebo ekvivalentu. Preto všetky informácie o vlastných limitoch na svojom hernom profile môžete objasniť len s tímom podpory. Tí sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Relevantné správy