Intro

možnosť predaja stávok 1xBet: funkcie a výhody

История ставок 1хБет
Stávky na športové podujatia sú vždy spojené s určitým rizikom. Chyby robia aj tí najskúsenejší používatelia, nehovoriac o začiatočníkoch. Preto je možnosť získať časť peňazí späť v prípade negatívneho výsledku športovej udalosti pre stávkujúcich veľmi užitočná. A ako ste pochopili z názvu, stávková kancelária 1xBet poskytuje svojim používateľom možnosť „cashout“ – vyplatenie alebo predaj stávky. Ako to funguje a kedy hráči predávajú stávky v 1xBet, si povieme v článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je to „predaj stávok“ na 1xbet: pojem cashout

Pokiaľ ide o predaj stávok na 1xbet, mali by ste pochopiť postup výmeny svojho tiketu (stávka, ktorá ešte nebola hraná) po podaní stávky za určitú sumu peňazí. Kancelária stávkovej kancelárie, okrem niektorých propagačných akcií, nikdy nevracia hráčovi všetky finančné prostriedky. Výška náhrady alebo tzv. cashout závisí od zápasu, predpovede a času, ktorý uplynul od podania stávky. Ak sa nezúčastníte na dodatočných akciách, finančné prostriedky sa prevedú na váš hlavný účet a nie je potrebné žiadne stávkovanie.

stávky 1xbet sú štandardne aktivované a sú k dispozícii len pre predzápasové udalosti. Hráč si ju nemusí dodatočne nastavovať a môže ju okamžite využiť pre kupóny umiestnené v histórii stávok. Upozorňujeme, že jednoduché aj expresné stávky je možné vrátiť.

Dôvody predaja stávok v 1xBet

Ako už bolo spomenuté v úvode, predaj stávok je konkurenčnou výhodou platformy 1xBet. Stávkujúci sa môžu vo svojich predpovediach pomýliť a možnosť získať časť peňazí späť je oveľa lepšia ako strata celej sumy stávky. Nie je preto prekvapujúce, že možnosť „Predaj stávok“ na 1xbet aktívne využívajú začiatočníci aj profesionáli.

Продажа ставки 1хБет

Nie všetci používatelia však chápu, v akých situáciách by sa mali vzdať rizika a vrátiť stávku pred začiatkom zápasu. Zostavili sme kľúčové dôvody, kedy je použitie možnosti „Predaj stávky“ na 1xBet vhodné:

  • Nesprávna predpoveď na hru. Keďže je možné predávať len stávky pred zápasom, takéto stávky je možné podávať dlho pred športovou udalosťou. Keďže výsledok ovplyvňuje mnoho faktorov (zranenia, fyzická a psychická únava atď.), favoriti sa môžu zmeniť ešte pred začiatkom zápasu. Okrem toho má stávkar v niektorých prípadoch možnosť vrátiť stávku po odohratí zápasu, keď sa ukáže, že výsledok nie je správny. Možnosť predísť strate je preto hlavnou výhodou možnosti „Predaj stávok“.
  • Potreba doplniť svoj bankroll. V našej „Škole stávkovania“ nájdete niekoľko materiálov o bankrolle pri stávkovaní. V situáciách, keď hráč nenaplánoval svoju stratégiu správne a vyčerpal všetky dostupné prostriedky, pomôže vrátenie stávok získať „živé“ peniaze na nové stávky.
  • Výber peňazí z platformy. Ak používateľ vsadil celý svoj vklad, ktorý vložil na svoj účet 1xbet, a chce peniaze vybrať, môže použiť možnosť „Predaj stávok“. V tomto prípade hráč dostane časť peňazí späť a pridá ich k sume výberu. Upozorňujeme však, že finančné prostriedky musia byť predtým umiestnené na iné víťazné stávky, inak budú zablokované až do stávkovania.

Okrem štandardnej možnosti „Predať stávku“ od 1xbet existuje aj možnosť „Predať neskôr“ alebo tzv. poistenie stávky. Tejto možnosti sa budeme venovať v samostatnom článku.

„1xbet – vyhľadávanie a používanie možnosti

Po podaní stávky sa všetky udalosti prenesú do sekcie „História stávok“. Po prihlásení do osobného kabinetu si používateľ môže zobraziť kupóny tak, že prejde do určenej sekcie a klikne na tlačidlo „Predať“ pre konkrétnu udalosť. V novom okne sa stávkujúcemu ponúkne výška náhrady a možnosť potvrdiť operáciu kliknutím na tlačidlo „Predať teraz“. Keď hráč odsúhlasí vyplatenie peňazí, peniaze budú pripísané na hlavný účet do 20 sekúnd.

Продажа купона 1хБет

Vo svojej osobnej skrinke (sekcia história stávok) tak nájdete možnosť „Predať stávku“ pre 1xbet. Všetky predzápasové stávky môžu byť vrátené, ak ešte neboli odohrané (zápas sa ešte nezačal). Hoci účasťou na niektorých propagačných akciách môže hráč vrátiť finančné prostriedky v predzápasovej stávke aj po začiatku zápasu. Preto odporúčame prečítať si aktuálne akcie stávkovej kancelárie v sekcii PROMO, aby ste možnosť vrátenia stávky využili čo najlepšie.

postup predaja kupónov 1xBet

Stávková kancelária 1xbet používa pre možnosť vrátenia stávok niekoľko označení: „Predaj stávok“ alebo „Predaj kupónov“. Sú to synonymá a môžu byť použité v propagačných materiáloch stávkovej kancelárie alebo užívateľov stávkovej kancelárie.

V predchádzajúcich častiach sme uviedli stručnú definíciu „stávkových kupónov“. Treba ju chápať ako počet výsledkov v predzápasovej alebo live stávke, ktoré sú zahrnuté v jednej stávke. Možnosť predaja kupónov 1xBet je však dostupná len pre predzápasové stávky, ktoré môžu byť jednoduché alebo rovné.

Každý tiket má svoje vlastné číslo a charakteristiku udalostí (názov zápasu, kurz, typ stávky). Používateľ si môže kupóny prezerať v časti „História stávok“, ktorá je k dispozícii v osobnej skrinke. Kupón si môže pozrieť aj prostredníctvom stránky „Skontrolovať kupón“ v spodnom menu webovej stránky.

Ak chce hráč kupón predať, musí vybrať stávku a kliknúť na tlačidlo predať. Potom musí hráč potvrdiť operáciu kliknutím na tlačidlo „Predať teraz“. Až potom sa uskutoční predaj kupónu 1xbet.

Relevantné správy