Intro

oficiálna aplikácia 1xBet: funkcie a aktualizácie

Официальное приложение 1хБет
Jednou zo silných stránok stávkovej kancelárie 1xBet je dostupnosť rôznych aplikácií na stávkovanie. Používatelia si môžu softvér nainštalovať do svojho počítača, telefónu alebo tabletu, čo im umožňuje podávať stávky v ľubovoľnom vhodnom čase a z akéhokoľvek zariadenia. Keďže aplikácií je veľa, hráči majú aj množstvo otázok na tému „Ako si stiahnuť aplikáciu 1xBet?“, „Ako nainštalovať aplikáciu 1xBet?“, „Kde získam aplikáciu 1xBet na iPhone?“ atď. Na väčšinu z nich sme už odpovedali v samostatných článkoch. Rozhodli sme sa však túto tému vyčerpať a porozprávať sa o oficiálnej aplikácii 1xBet, jej funkciách a aktualizáciách

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Oficiálna aplikácia 1xBet: Stiahnite si

Keďže webová stránka stávkovej kancelárie môže byť blokovaná miestnymi poskytovateľmi internetových služieb, hráči sú nútení hľadať aktuálne zrkadlo 1xBet. A keďže adresa webovej stránky môže byť odlišná (napríklad ua-1x-bet.com, 1xbet-rate.com atď.), mnohí začínajúci stávkari sa pýtajú, kde si stiahnuť oficiálnu aplikáciu 1xBet? A to je oprávnená otázka. Faktom je, že na priestranstvách internetu môžete nájsť falošné zrkadlá, tzv. phishingové stránky. Ich majitelia, spoliehajúc sa na naivitu používateľov, môžu získať prístup do osobného kabinetu 1xBet na oficiálnych stránkach. V rukách budú mať aj osobné údaje, ktoré môžu byť použité na zištné účely. Ďalším problémom je infikovanie zariadenia vírusom s možnosťou získania prístupu k ďalším údajom, napríklad k používateľskému menu a heslu do internet bankingu. Preto odporúčame, aby ste všetok softvér pred inštaláciou skontrolovali antivírusovým programom. Ešte lepšie je použiť VPN a navštíviť oficiálnu webovú stránku 1xBet. Tu môže hráč aj chatovať a skontrolovať zrkadlo* na pravosť a stiahnuť si oficiálnu aplikáciu. *V prípade použitia alternatívnej webovej adresy (zrkadla) si používateľ môže stiahnuť aj funkčnú aplikáciu na stávkovanie. Upozorňujeme, že aplikácia pre iPhone je k dispozícii v App Store a je možné ju nainštalovať bez návštevy portálu hazardných hier.

Funkcie oficiálnej aplikácie 1xBet

Ako už bolo uvedené v úvodných informáciách, hráči majú prístup k softvéru pre počítače s operačnými systémami Windows a Mac OS, ako aj k mobilným aplikáciám pre Android a iOS. Ich spoločnou črtou je možnosť vytvoriť si účet, vkladať/vyberať výhry a podávať stávky. Nie všetky aplikácie však majú rovnaké funkcie. Vyvíjajú ich rôzne vývojárske tímy a majú svoje vlastné funkcie. Tak napríklad 1xWin pre počítače umožňuje používateľom uskutočniť online hovor s tímom podpory a má zabudovanú službu VPN. Aplikácia pre mobilné telefóny umožňuje sledovať zápasy naživo, čo počítačová verzia 1xBet nemá. Používatelia aplikácií pre Android a iOS však nemôžu hrať hazardné hry, čo neplatí pre stávkujúcich, ktorí používajú aplikácie 1xWin. Aplikácia pre Mac OS zároveň umožňuje podávať iba športové a kyberšportové stávky. Na aktualizáciu aplikácií 1xBet nie je potrebné sťahovať najnovšiu verziu z webovej stránky stávkovej kancelárie. Aktualizovať môžete prostredníctvom aplikácie stiahnutím najnovšej verzie softvéru. Funkcie oficiálnych aplikácií 1xBet nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie v sekciách Aplikácie pre počítače a Aplikácie pre smartfóny. Tam si hráči môžu stiahnuť aj najnovšiu verziu aplikácií Мобильное приложение 1xBet

Ako používať 1xBet

Nováčikovia, ktorí s aplikáciou 1xBet ešte nepracovali, sa pýtajú, ako ju používať. V skutočnosti je odpoveď veľmi jednoduchá: nainštalujte si ju a začnite tipovať. Špecifiká používania aplikácie 1xBet závisia od typu programu:

  • Mobilná aplikácia stávkovej kancelárie pre Android a iPhone umožňuje hráčom podávať stávky na športy vrátane kyberšportov v reálnom čase, sledovať zápasy online, hrať kasínové hry, študovať podrobné štatistiky zápasov na 1xZone, vykonávať prevody atď. Pre tieto funkcie boli vyvinuté príslušné funkcie. K dispozícii budú po autorizácii v aplikácii 1xBet na iPhone alebo Android. Okrem toho sa aplikácia prispôsobí veľkosti všetkých populárnych mobilných zariadení, bude rýchla a ľahko použiteľná.
  • aplikácia 1xBet na Windows umožňuje stávkovať na športové zápasy (pred zápasom a live stávky), sledovať zápasy naživo, vykonávať prevody peňazí atď. V súlade s tým majú používatelia k dispozícii všetky možnosti pohodlného stávkovania zo svojho stolného počítača alebo notebooku. Rozhranie 1xWin zodpovedá bežnému štandardu systému Windows. Preto sa ľahko používa.

Viac informácií o každej z aplikácií 1xBet nájdete v sekciách Aplikácie pre počítače a aplikácie pre smartfóny.

Relevantné správy