Intro

podmienené stávkovanie 1xBet: vlastnosti stávky

Условная ставка 1хБет
[Box_text icon=“P“]Bookmaker 1xBet nielenže zvyšuje počet športových udalostí, ale pridáva aj nové možnosti stávok. Medzi nimi je aj podmienené stávkovanie 1xBet, ktoré sa objavilo v roku 2019. Niektorí používatelia si ho po starom zamieňajú s predbežnou alebo dôvernou stávkou. Napriek tomu, že niektoré online zdroje tieto pojmy stotožňujú, nejde o to isté. V tomto článku si popíšeme, aké sú vlastnosti podmienkovej stávky 1xbet a ako ju na stránke podať [/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Definícia podmienenej stávky 1xbet

Podmienená stávka sa v ponuke stávkovej kancelárie objavila nedávno, v roku 2019. Okrem obvyklých jednoduchých stávok a expresov, 1xbet anti-extra stávok s a systémov majú teraz používatelia možnosť vytvárať nové varianty kombinácií. Vďaka podmieneným stávkam 1xBet môžu hráči vytvárať reťaz príbuzných udalostí. Zároveň je možné zahrnúť rôzne typy stávok. Podmienená stávka 1xBet je teda stávka, ktorá obsahuje jednotlivé stávky aj stávky s rozpätím, ktoré neobsahujú rovnaké výsledky. Výška výhry závisí od počtu úspešných udalostí v kombinácii. Preto je dôležité, aby stávkar správne umiestnil svoje stávky, aby dosiahol maximálny zisk. Odporúčame začať jednoduchými stávkami na favoritov a skončiť expresmi, ktoré obsahujú udalosti, pri ktorých majú účastníci rovnakú šancu na výhru.

Vlastnosti podmienených stávok v 1xBet

Hoci je podmienená stávka 1xBet kombináciou rôznych typov stávok, nie je až také ťažké ju vytvoriť. Oproti klasickým kombinovaným stávkam má aj niekoľko výhod. Условная ставка в 1хБет Vyzdvihneme si hlavné výhody podmienenej stávky od 1xBet:

  • Väčšia šanca na výhru. Pomerne často stačí odohrať len prvú udalosť, aby ste dosiahli zisk. Ak je však druhá stávka chybná, kombinácia môže zlyhať.
  • Menší výber udalostí na stávkovanie. Na vytvorenie podmienenej stávky 1xbet stačí, aby hráč do kombinácie zahrnul 3 výsledky.

Napriek tomu má podmienená stávka niekoľko nevýhod:

  • Zručnosť pri výpočte rizika. Ak chcete dosiahnuť zisk zo stávky, oplatí sa zohľadniť veľkosť výhry predchádzajúcej udalosti v kombinácii. Ak ide o tretiu a ďalšiu udalosť, je dôležité zohľadniť prehru druhej udalosti.
  • Zložité vzorce na výpočet výhier. Pre začiatočníkov bude ťažké vypočítať výhry samostatne. Keď však stávkar pochopí, ako takéto stávky fungujú, všetky výpočty pôjdu rýchlo. Možno ich zapísať do stávkového denníka, o ktorom sme písali v Škole tipovania.

Napriek týmto nevýhodám je podmienečné stávkovanie celkom zaujímavým nástrojom na zvýšenie zisku stávkujúceho Блоки в условной ставке 1хБет

Podanie podmienenej stávky na 1xbet

Na podanie podmienenej stávky na 1xbet musí používateľ postupovať podľa nasledujúcich krokov:

  1. Autorizujte sa na webovej stránke.
  2. Prejdite do sekcie so športovými alebo kyberšportovými udalosťami a nájdite aspoň 3 zápasy.
  3. Vybrané zápasy pridajte do kupónu.
  4. V zozname s typmi stávok nájdite podmienenú stávku.
  5. Pre každú udalosť zadajte výšku stávky a poradie (zmenou číslovania blokov).
  6. Po vyplnení polí podať stávku.

Používateľ si potom môže zobraziť informácie o podmienených stávkach prostredníctvom svojho osobného účtu (sekcia História stávok). Tu sa zobrazia výpisy víťazných výsledkov a získaný zisk. Je tiež možné zistiť dôvod, prečo bola stávka prehratá.

Relevantné správy