Intro

Poistenie stávok v 1xBet: ako službu využívať?

1хБет - Стаховка ставок
Kancelária stávkovej kancelárie 1xBet poskytuje hráčom praktické nástroje na minimalizáciu strát zo zlých stávok. Hráči môžu predať stávku 1xBet a získať časť peňazí späť na svoj hlavný účet. Okrem toho existuje možnosť poistiť stávku 1xBet a získať 100 % peňazí vložených na účet. Aké sú výhody tejto možnosti a ako sa líši od vrátenia stávky? Prečítajte si článok.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo je poistenie stávok 1xBet?

Poistenie stávok je pomerne bežná služba, ktorú ponúkajú stávkové kancelárie. Poistenie stávok 1xBet by sa malo chápať ako dosiahnutie zisku aj v prípade, že sa stávka ukáže ako stratová. Je potrebné poznamenať, že poistenie môže byť úplné alebo čiastočné. V prvom prípade dostane hráč na svoj osobný účet celú sumu, v druhom prípade jej určitú časť. Náklady na poistenie závisia od jeho typu. Čím vyššia je vsadená suma a poistená suma (v percentách), tým vyšší poplatok stávková kancelária zaplatí stávkovej spoločnosti. Náklady na poistenie sú však viac ako kompenzované výhrami. A v prípade prehry používateľ nepríde o celú sumu, ale len o pevne stanovenú províziu, ktorú zaplatí stávkovej kancelárii.

Čo to znamená poistiť si stávku v 1xBet?

Jedna z lekcií našej „Školy tipovania“ o úspešnom tipovaní obsahuje informácie o vplyve teórie pravdepodobnosti na tipovanie. Medzi poskytnutými radami by sme radi zdôraznili dôležitý bod: „Nikto nepozná pravdepodobnosť udalostí“. Žiadny stávkar teda nemôže poznať 100 % výsledok zápasu. Aj tie najsprávnejšie predpovede môžu mať chybičky. A čo tie zápasy, v ktorých je pravdepodobnosť výhry niektorej zo strán vysoká? Môžete využiť službu poistenia stávok od spoločnosti 1xBet. Mnohí hráči sa pýtajú: „Čo to znamená poistiť stávku v 1xBet?“ Na to môže byť niekoľko odpovedí. Najprv možno použiť definíciu: poistenie stávky je úplná alebo čiastočná náhrada sumy prehratých peňazí. Po druhé, treba uviesť popis procesu poistenia stávky a mechanizmus získania peňazí späť, v prípade prehry. Ak si zoberieme tento proces, hráč si môže poistiť takmer akúkoľvek* udalosť v predzápase alebo v hre. Stávka môže byť jednoduchá alebo kombinovaná. Pokiaľ ide o peniaze, náhrada od spoločnosti 1xBet závisí od poistenej sumy. Ak bolo zvolené plné poistenie, všetky finančné prostriedky budú pripísané na hráčsky účet. Treba však pamätať na to, že čím vyššie je percento odškodnenia, tým vyšší je poplatok za služby. *Nie všetky stávky môžu byť kryté. O tom sa zmienime v nasledujúcej častiСтраховка ставки 1хБет

Aké sú podmienky poistenia stávok v 1xBet?

Bookmaker 1xBet poskytuje svojim používateľom jedny z najlepších podmienok poistenia stávok. Hráči môžu službu využívať na množstvo udalostí a vyberať si najzaujímavejšie zápasy s dobrými kurzami. Existuje však niekoľko obmedzení, ktorým sa oplatí venovať pozornosť:

 1. Poistenie stávok na 1xBet je platená služba. Poplatok závisí od kurzu a maximálnej poistenej sumy. Náklady na poistenie však nepresahujú výhry používateľa.
 2. Hráč si môže poistiť jednotlivé stávky a expresné stávky.
 3. Používateľ si môže kúpiť niekoľko poistení pre tú istú stávku. Napríklad najprv si poistí 10 % sumy a potom 30 %. Všetky zakúpené stávky však nesmú presiahnuť 100 %. Preto sa oplatí byť opatrný, aby ste za službu nepreplatili.
 4. Na vklady, ktoré sa uskutočňujú prostredníctvom kryptomeny, sa poistenie nevzťahuje.
 5. poistenie stávok 1xBet nie je k dispozícii pre zápasy, v ktorých sa kurzy líšia až o 17 bodov.
 6. Predzápasové a live stávky je možné poistiť.

Okrem základných podmienok opísaných vyššie by ste mali venovať pozornosť aj ďalším pravidlám zo stránky 1xBet:

 • Stávková kancelária nenesie zodpovednosť v prípadoch, keď je služba poistenia stávok nedostupná z dôvodu technickej poruchy.
 • Spoločnosť si vyhradzuje právo ukončiť službu poistenia stávok kedykoľvek a v súvislosti s akoukoľvek udalosťou bez udania dôvodu.
 • Prevádzka poistenia stávok môže byť zrušená, ak sa v ktorejkoľvek fáze služby vyskytli technické problémy.

Stávky sa vo všetkých vyššie uvedených prípadoch vypočítavajú na všeobecnom základe podľa výsledkov hry. Prax však ukazuje, že stávkové kancelárie tieto body z pravidiel na stávky uplatňujú len zriedka. Preto je poistenie stávok u 1xBet celkom zaujímavou ponukou, ktorú sa oplatí využiť v rizikových zápasoch.

Ako uzatvoriť poistenie stávok na 1xBet?

Aby mohol užívateľ využiť službu Poistenie stávok, musí najprv uzavrieť predzápasovú stávku (jednoduchú alebo expresnú). Potom prejdite do osobného profilu – „História stávok“. V zozname nájdite stávku, ktorá vás zaujíma, a kliknite na „Poistiť“ (nie je k dispozícii pre všetky stávky, ako už bolo spomenuté). V novom okne sa hráčovi zobrazí provízia a vyberie si sumu, ktorú chce poistiť. Ako bolo uvedené vyššie, môže to byť časť stávky alebo celá stávka. 1хБет - продажа ставки Napríklad pri futbalovej stávke vo výške 100 USD* a kurze 1,8 je poistná suma: 10 % – 6 USD*, 100 % – 47 USD*. Ak používateľ vyhrá, dostane 80* USD, z čoho čistý zisk je 36* USD. *Alebo ekvivalent v miestnej mene

Od čoho závisí cena poistenia v 1xBet?

Služba poistenia stávok v 1xBet je spoplatnená a vypočítava sa individuálne pre každú stávku. Vzorec pre výpočet poistenia zohľadňuje typ udalosti, kurz, výšku stávky a poistné percento. Keďže stávková kancelária neposkytuje presný vzorec na určenie poplatku za túto službu, nie je možné poskytnúť presný výpočet. Aby ste pochopili, aké môžu byť náklady na poistenie stávok, uvádzame niekoľko príkladov:

 1. Užívateľ uzavrel jednu predzápasovú stávku vo výške 100 USD* na futbalový zápas (kurz 2,00). Po niekoľkých minútach sa rozhodol poistiť 50 % stávky. Stávková spoločnosť ponúka hráčovi vykonať túto operáciu za 22* USD.
 2. Užívateľ uzavrel jednu stávku live vo výške 100 USD* na futbalový zápas (kurz 1,20). O desať minút neskôr, po inkasovanom góle, sa rozhodol poistiť stávku o 50 %. Bookmaker si za túto operáciu vypýta poplatok 30* USD.

Ako vidíte z príkladu, kurzy v zápase sú odlišné, ale vzhľadom na pravdepodobnosť prehry v druhom prípade sa náklady na poistenie zvyšujú. Preto sa oplatí starostlivo vypočítať opodstatnenosť využitia tejto služby, aby ste v prípade prehry v stávke neprišli o viac peňazí. *Alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene

Aký je rozdiel medzi poistením a predajom stávok v 1xBet?

Mnohí nováčikovia sa pýtajú: „Aký je rozdiel medzi poistením a predajom stávky?“ Tieto služby sú si podobné (možno ich využiť pri stávkovaní pred zápasom, pomáhajú vám získať peniaze späť atď.), ale majú niekoľko rozdielov:

 • Pri poistení stávky hráč zaplatí poplatok naraz a pri jej predaji ho zaplatí na mieste (dostane na účet menšiu sumu).
 • Poistiť si môžete časť stávky a predať celú stávku.
 • Pri poistení stávky je strata peňazí menšia ako pri predaji stávky.

Používatelia preto môžu tieto dva nástroje používať súbežne, v závislosti od zvolenej stratégie. Страховка ставки на 1xBet Na záver by sme chceli povedať, že nie vždy je dobrý nápad upisovať sa na stávku. Namiesto platenia provízií za ďalšie služby je lepšie naučiť sa presne predpovedať výsledky udalostí a získať z kancelárie maximálny zisk. Preto novým stávkarom odporúčame našu Školu tipovania, kde sa dozvedia množstvo tipov, ako sa stať úspešným stávkarom.

Ďalšie otázky týkajúce sa poistenia stávok 1xBet:

⏱️ 1xPoistenie stávok: čo to je?

„Poistenie stávok“ je doplnková služba ponúkaná používateľom služby 1xBet. Po podaní predzápasovej alebo live stávky si hráči môžu svoju stávku poistiť a získať tak časť peňazí späť. Stávková kancelária umožňuje stávkarom uzatvoriť úplné alebo čiastočné poistenie 1xBet. Prípadne môže hráč využiť niekoľko poistení naraz, pokiaľ celková poistená suma predstavuje 100 % počiatočného vkladu. Náklady na viacero transakcií však budú vyššie ako pri použití jedného poistenia na celú stávkovú sumu.

✅ Ako funguje poistenie v 1xBet?

Poistenie v 1xBet môžete využiť okamžite po podaní stávky. Hráč musí prejsť do svojej osobnej skrinky a v histórii stávok nájsť tú, ktorú je potrebné poistiť. Na karte stávky sa objaví tlačidlo „Poistenie“, ktoré hráča presmeruje na obrazovku nastavení. Používateľ si bude môcť vybrať sumu, ktorá má byť poistená, a uvidí výšku provízie za poskytnutie služby.

💵 Koľko stojí poistenie stávok 1xBet?

Náklady na poistenie stávok 1xBet sa vypočítavajú individuálne. Kancelária stávkovej kancelárie analyzuje zápas, zohľadňuje výšku stávky užívateľa, moment, kedy sa hráč rozhodol využiť službu a sumu, ktorá má byť poistená. Algoritmus vypočíta províziu stávkujúceho. Ak hráč s touto sumou súhlasí, môže si poistenie „kúpiť“. Používateľ môže tiež odmietnuť a vrátiť sa k otázke po určitom čase. Výška provízie sa však tiež zmení, a to nie vždy v prospech stávkujúceho.

Relevantné správy