Intro

Prečo aplikácia 1xBet nefunguje?

Почему не работает приложение 1xBet
Stávková kancelária 1xBet, reagujúc na potreby používateľov, spustila niekoľko aplikácií pre počítače a mobilné zariadenia. Už sme vás informovali o tom, kde a ako si môžete stiahnuť aplikáciu 1xbet pre stávkovanie. Niektorí hráči však môžu mať problémy, keď aplikácia nebude fungovať alebo sa z toho či onoho dôvodu prestane spúšťať. Poďme sa teda v tomto článku pozrieť na všetky možné riešenia a odstraňovanie problémov

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Prečo aplikácia 1xBet nefunguje?

Na hazardných fórach sa stávkari často pýtajú na správne fungovanie aplikácie stávkovej kancelárie. Zhromaždili sme všetky informácie na túto tému a pokúsime sa popísať dôvody, prečo aplikácia 1xBet nefunguje.

Stiahnutie nefunkčnej verzie aplikácie 1xBet

Stávková kancelária neustále aktualizuje svoje produkty: softvér 1xWin, aplikácie pre Android a iOS. Preto sa verzie produktov, ktoré boli vydané skôr, stávajú zastaranými a nemusia fungovať správne. Okrem toho si hráči často sťahujú softvér z neoficiálnych zdrojov (neodporúčame to), kde je zverejnená neaktuálna verzia. Preto aplikácia 1xBet nemusí na vašom počítači alebo smartfóne fungovať. Ak bol softvér stiahnutý z oficiálnej webovej stránky 1xBet, mali by ste venovať pozornosť samotnému inštalačnému súboru. Môže byť poškodený. V takom prípade si môžete softvér stiahnuť do svojho zariadenia znova a nainštalovať ho.

Vaše zariadenie nepodporuje aplikáciu 1xBet

Aby ste si mohli nainštalovať mobilnú aplikáciu stávkovej kancelárie do svojho smartfónu, musí spĺňať minimálne požiadavky:

  • Android: 50-60 MB voľného miesta v smartfóne a verzia systému Android 4.1 alebo vyššia.
  • iOS: 108 MB voľného miesta v pamäti iPhonu a operačný systém iOS verzie 9.3 alebo vyššej.

aplikácia 1xWin je podporovaná v operačných systémoch Windows od verzie XP. Potrebujete až 200 MB voľného miesta. Žiadne ďalšie požiadavky nie sú stanovené. Ak sa stávkový softvér nenainštaluje, môže to byť spôsobené antivírusovým programom. Skúste ho vypnúť.

Problémy s pripojením aplikácie 1xBet k internetu

Ak má stávkar problémy s aplikáciou na svojom smartfóne alebo počítači, je vhodné skontrolovať internetové pripojenie. Aplikácia by spravidla mala sama zobraziť upozornenie, že nie je k dispozícii pripojenie. Je však lepšie uistiť sa, že máte funkčné internetové pripojenie. Ďalším dôvodom odpojenia môže byť, že stávková kancelária je blokovaná miestnymi poskytovateľmi internetových služieb. V takom prípade aplikácia 1xBet nemusí fungovať – prevádzka zo servera hazardných hier bude zablokovaná. Samozrejme, vývojári odmenili stávkový softvér sieťou VPN. Nie vždy však funguje správne Вход в мобильную версию 1xBet

aktualizácie aplikácie 1xbet

Kancelária stávkovej kancelárie 1xbet pravidelne aktualizuje všetky aplikácie pre stávkovanie. Po prijatí ďalšej aktualizácie sa preto aplikácia 1xbet nemusí otvoriť. Tento problém riešia mnohí hráči na fórach. V tomto prípade stojí za to softvér odinštalovať a znovu nainštalovať. Ak to nepomôže, napíšte na podporu a požiadajte o odkaz na predchádzajúcu verziu funkčnej aplikácie na stávkovanie. Neodporúčame sťahovať softvér z iných stránok, pretože môže obsahovať škodlivý kód.

Problémy so zariadením: telefónom alebo počítačom

Niekedy aplikácia 1xBet nefunguje kvôli problému so samotným zariadením stávkujúceho. Ide o operačný systém (po ďalšej aktualizácii) alebo iné programy, ktoré blokujú stávkový softvér. V takom prípade by ste sa mali vrátiť k predchádzajúcej verzii systému/odinštalovať softvér alebo počkať na ďalšiu aktualizáciu aplikácie 1xBet. Ak vyššie popísané riešenia nepomôžu, odporúčame kontaktovať tím podpory stávkovej kancelárie. Tí môžu používateľom navrhnúť alternatívne riešenie.

Relevantné správy