Intro

Prečo nemôžem vybrať peniaze z 1xBet?

Способы оплаты 1хБет
Kancelária stávkovej kancelárie 1xBet poskytuje stávkarom pohodlnú službu výberu peňazí z ich hráčskeho účtu na ich osobný účet. Počet dostupných platobných metód závisí od krajiny bydliska a často presahuje 30 služieb. O tom, aké sú a ako vybrať peniaze z 1xBet, sme písali v predchádzajúcom článku. To znamená, že nie vždy je žiadosť o prevod finančných prostriedkov úspešná. Ak sa vám nedarí vybrať peniaze z 1xBet, odporúčame vám prečítať si tento materiál

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Nemôžem si vybrať peniaze od 1xBet: čo mám robiť?

Bohužiaľ, po tom, čo používateľ nahromadil určitú sumu na svojom hernom účte a je pripravený vybrať finančné prostriedky, táto operácia nie je vždy úspešná. Niet divu, že stávkari často hľadajú na internete odpoveď na otázku „Nemôžem si vybrať peniaze z 1xbet, čo mám robiť?“ V prvom rade je potrebné pochopiť príčinu tohto problému. Identifikovali sme 8 dôvodov, prečo hráč nemôže vybrať peniaze zo stránky. Sú podrobne popísané v ďalšej časti, preto sa nimi nebudeme zaoberať.

Ak hráč nemôže vybrať peniaze z 1xBet, stojí za to pozrieť sa na overenie jeho profilu, dodržiavanie podmienok výberu (skontrolujte podporu služieb, minimálne limity pre prevod peňazí) a obmedzenia pre profil. V poslednom prípade je potrebné kontaktovať tím podpory. Predtým, ako začnete sami hľadať dôvod blokovania výberu, môžete tiež kontaktovať prevádzkovateľa. Špecialisti stávkovej kancelárie pracujú nepretržite a radi pomôžu nájsť a vyriešiť problém.

Prečo nemôžem vybrať peniaze z 1xBet?

Pri vytváraní účtu hráči automaticky súhlasia s podmienkami služieb stávkovej spoločnosti 1xbet. Málokto však číta pravidlá zverejnené na webovej stránke stávkovej kancelárie. Výskyt problémov s transakciami preto stavia stávkujúcich do pozoru. Hoci všetky prípady, ktoré môžu slúžiť ako dôvod na odmietnutie výberu, sú v dokumente spísané.

Hlavné chyby, vďaka ktorým nemôžete vybrať peniaze z 1xbet, sú:

 • Neoverený profil. V našom článku o registrácii v 1xBet sme písali o potrebe absolvovať úplné overenie totožnosti. Podľa všeobecne uznávaných pravidiel komunity hazardných hier musia byť hráči plnoletí. Stávková kancelária overuje aj ďalšie informácie o používateľoch, aby mohla poskytovať svoje služby. Preto sa na overenie bude vyžadovať telefónne číslo a jeden z dokladov (pas, cestovný pas, vodičský preukaz).
 • Nevyplatený vklad/časť vkladu. Po vložení peňazí by ich hráči mali použiť na stránke. Na tento účel stačí umiestniť prostriedky na športové/kybernetické stávky s kurzom vyšším ako 1,10 alebo hrať niektorú z hier. Vložená suma peňazí je po výhre k dispozícii na výber.
 • Nevyužité bonusové prostriedky. Situácia je podobná predchádzajúcemu problému. Ak chcete získať bonusové prostriedky na hlavný účet, je potrebné ich prehrať. Podrobné informácie o systéme vyplácania bonusov získate na propagačnej stránke.
 • Porušenie limitov na výber. Ak používateľ zadal sumu, ktorá presahuje povolenú sumu pre zvolený spôsob platby, platba nebude prijatá. Okrem toho môže stávková kancelária 1xBet pre konkrétneho hráča stanoviť interné limity výberu. Táto situácia nastáva ako preventívny trest za drobné stávkovanie a herné podvody.
 • Porušenie podmienok výberu pre jeden účet. Na ochranu hráčov pred podvodmi poskytuje kancelária stávkovej kancelárie možnosť poslať finančné prostriedky len na účet (platobnú službu), z ktorého boli prijaté. Ak sa s účtom niečo stane, je potrebné kontaktovať podporu a poskytnúť potvrdenie o probléme.
 • Údaje hráča sa nezhodujú na webovej stránke a v platobnej službe. Pred uskutočnením prevodu stávková kancelária 1xBet skontroluje údaje o účte, na ktorý budú finančné prostriedky zaslané. Ak sa nájdu chyby v mene, priezvisku, čísle, platba nebude prijatá. Preto by mali byť všetky preklepy v údajoch opravené prostredníctvom podpory kancelárie.
 • Zablokovanie hráčskeho účtu. Ak hráč systematicky porušuje pravidlá stávkovej kancelárie, jeho účet bude zmrazený a prebiehajúce platby budú zrušené. Ak nastane takáto situácia, hráč nebude môcť získať svoje finančné prostriedky späť.
 • Technické problémy na strane stávkovej kancelárie alebo platobnej služby. Nie tak často, ale aj tak sa môžu vyskytnúť ťažkosti s prevodmi na uvedený účet. V takom prípade by ste mali počkať a po určitom čase to skúsiť znova.

Keď hráč nemôže vybrať peniaze z 1xbet, stojí za to skontrolovať vyššie uvedené problémy. Neexistujú žiadne iné základné dôvody, prečo nie je možné vybrať peniaze z portálu. Väčšinu vyššie opísaných problémov môžete vyriešiť sami, a ak nie, môžete sa obrátiť na tím podpory. Radi by sme vám pripomenuli, že sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Вывод средств 1хБет на карту

Aké sú hlavné pravidlá pre výber peňazí z 1xBet?

V predchádzajúcej časti, v ktorej popisujeme situácie, kedy hráč nemôže vybrať peniaze z 1xBet, sme sa čiastočne dotkli základných pravidiel pre používateľov kancelárie. Rozhodli sme sa ich však pre prehľadnosť zvýrazniť v samostatnom bloku.

Odporúčame používateľom, aby sa týmito pravidlami riadili, ak chcú získať peniaze na svoj vlastný účet:

 • Overte si svoju totožnosť a preukážte, že máte minimálne 18 rokov.
 • Pred výberom finančných prostriedkov si ich stavte.
 • Neprevádzať viac, ako je stanovený limit.
 • Na vkladanie a výber peňazí používať tú istú platobnú službu.

Na druhej strane, stávková kancelária 1xbet prevádza finančné prostriedky na váš vlastný účet v súlade s predpismi (od 1 minúty do 7 dní) a neúčtuje si za tieto operácie províziu.

Ako zrušiť žiadosť o výber 1xbet?

Po vyplnení žiadosti o odstúpenie od zmluvy (s uvedením sumy prevodu a spôsobu platby) ju používateľ predloží na posúdenie finančnému oddeleniu. Väčšina transakcií sa vykonáva automaticky bez ďalšieho ľudského zásahu. Umelá inteligencia dokáže odhaliť chyby a identifikovať páchateľov. V takom prípade sa peniaze vrátia na hlavný účet hráča alebo sa zmrazia, kým sa problém nevyrieši.

1хБет - вывод средств

Napriek tomu, že platby s chybami v údajoch sú vrátené, mnohí hráči sa pýtajú: „Ako zrušiť žiadosť o výber 1xbet?“ V niektorých situáciách používatelia narazia na zaujímavú stávku a nevadí im vrátiť finančné prostriedky, aby mohli skúsiť šťastie v novej stávke. Vtedy musia hráči urobiť nasledujúce kroky:

 • Autorizujte sa a prihláste sa do svojej osobnej skrinky.
 • Vstúpte do sekcie „Výber z účtu“.
 • Kliknite na „Žiadosti o výber“ a vyhľadajte svoj výber.
 • Ak je vaša žiadosť o výber „Spracovávaná“, môžete kliknúť na „Zrušiť“. Do 10 minút budú finančné prostriedky pripísané na váš účet. Ak je stav „Vykonaný“, hráč musí len znovu vložiť peniaze na svoj účet.

Stávkujúci môže zrušiť svoje žiadosti o výber bez akýchkoľvek obmedzení zo strany stávkovej kancelárie 1xBet.

Často kladené otázky týkajúce sa výberov z 1xBet:

❌ Prečo je výber zablokovaný spoločnosťou 1xBet?

Po výbere spôsobu platby, uvedení sumy a kliknutí na tlačidlo „Potvrdiť“ prechádza žiadosť niekoľkými fázami overovania. Automatické prerušenie platieb v prípade, že časť sumy nebola vsadená, existuje podozrenie z prijatia výhry alebo bol prekročený limit prevodu. Ľudské overenie, zo strany finančného oddelenia stávkovej kancelárie, prichádza v momente, keď je výber zablokovaný spoločnosťou 1xBet. Ak existuje podozrenie z podvodu alebo pôvodu finančných prostriedkov, peniaze budú „zmrazené“ až do ukončenia kontroly. Túto situáciu nie je možné nijako ovplyvniť. Preto musí stávkujúci len čakať na rozhodnutie finančného oddelenia.

💵 Prečo si nemôžem vybrať peniaze z 1xBet?

Existuje najmenej 8 dôvodov, prečo hráč nemôže vybrať peniaze z 1xbet. Najčastejšími sú neúplná identifikácia profilu, neodohrané finančné prostriedky a výber prostredníctvom iného platobného nástroja, ako bol zvolený v čase vkladu. Môžu sa vyskytnúť aj problémy s limitmi a podozrenia stávkovej kancelárie týkajúce sa pôvodu finančných prostriedkov alebo prijímania výhier. Pri žiadosti o výber sa hráčovi zobrazia správy s dôvodom zamietnutia prevodu. Je tiež možné obrátiť sa na tím podpory a požiadať o radu.

📞 Čo mám robiť, ak si nemôžem vybrať peniaze z 1xBet?

Hoci je stávková kancelária v prvom rade spoločnosťou, ktorá chce zarábať peniaze, záleží jej aj na svojom imidži. Preto je tu 24-hodinová podpora, ktorá rieši problematické situácie. Ak hráč nemôže vybrať peniaze z 1xBet, stojí za to napísať chat, e-mail, zavolať alebo zvoliť iné dostupné spôsoby komunikácie s kanceláriou stávkovej kancelárie.

Relevantné správy