Intro

Predaj účtu 1xBet: vlastnosti čierneho trhu

Продажа аккаунта 1хБет
Na internete existuje nielen aktívny trh s hazardnými hrami, ale aj čierny trh s profilmi rôznych stávkových kancelárií. spoločnosť 1xbet nie je výnimkou. Po niekoľkých minútach vyhľadávania „predám účet 1xBet“ alebo „kúpim účet 1xBet“ nájdete desiatky stránok a fór s informáciami o tomto druhu obchodov. Prečo niektorí stávkari aktívne ponúkajú kúpu herného profilu a iní jeho predaj? O tom bude reč v tomto článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Kúpa účtu 1xBet

Mnoho používateľov 1xbet sa snaží prekabátiť stávkovú kanceláriu. Za týmto účelom sa pokúšajú hrať prepadáky, vytvárať niekoľko profilov, aby získali bonusy za odporúčanie, používať rôzne softvéry na automatické podávanie desiatok stávok atď. Takáto činnosť sa kancelárii, mierne povedané, nepáči. Preto môže byť profil hazardnej hry zablokovaný a vymazaný. Samozrejme, ak je cieľom stávkujúceho vymazanie z 1xBet, potom bude vo svojej úlohe úspešný. Avšak pre hráča, ktorý chce podviesť stávkovú kanceláriu, bude výsledok katastrofálny. Ak si stávkar vymaže svoj účet 1xBet, nebude sa môcť znovu zaregistrovať pomocou svojich údajov z pasu. To je pre hráčov veľký problém, o ktorom sme písali v článku o prihlasovaní do osobného kabinetu 1xbet. Preto používatelia, ktorí sa s takýmto problémom stretnú, hľadajú spôsoby, ako ho vyriešiť. Môže to byť registrácia na stránkach inej stávkovej kancelárie (ak hráč nie je na čiernej listine všetkých spoločností) alebo použitie účtu pod cudzím menom. V druhom prípade sa stávkar uchýli k nákupu účtov 1xBet.

Kúpa účtu 1xbet: výhody a nevýhody

Ak hráč stojí pred voľbou, či si kúpiť nový účet 1xbet alebo nie, stojí za to zhodnotiť výhody a nevýhody. Jednou z hlavných výhod je, že môžete využívať služby stávkovej kancelárie, ak je váš osobný účet zablokovaný. Druhou výhodou je využívanie osobných údajov iných ľudí pre hráčov, ktorí chcú zostať v anonymite. Kúpa účtu 1xBet má však niekoľko vážnych nevýhod. Po prvé, overený profil nie je lacný (cena závisí od krajiny a typu účtu). Po druhé, neskúsený hráč sa môže dostať do nesprávnych rúk a získať neoverený profil. Po tretie, stávková kancelária má vlastný algoritmus na sledovanie a blokovanie zakúpených profilov. Preto vždy existuje riziko straty prístupu k účtu s nevyplatenou sumou na účte. Купить аккаунт 1xBet Stojí to za to riziko? Na webových stránkach si môžete prečítať množstvo kladov a záporov tohto prístupu. Prítomnosť veľkého počtu profilov 1xbet na trhu na nákup a obchodovanie však naznačuje rozvoj trhu a potrebu takejto služby.

Prenájom a predaj účtu 1xbet

Trh s účtami pre 1xbet je plný ponúk na predaj a prenájom účtov. Niektorí hráči nechcú vymazať svoj profil, ale tiež neplánujú pokračovať v stávkovaní. Preto majú záujem získať nejaké peniaze za predaj alebo prenájom účtu 1xBet. Iní hráči si vytvárajú účty, aby zarobili peniaze, a po niekoľkých vkladoch/výberoch ponúkajú svoj profil klientom. Preto si stávkari budú môcť nájsť zaujímavé profily, aby mohli pod iným menom podávať stávky na 1xBet.

Relevantné správy