Intro

Prístup na miesto: Ako môžem obnoviť svoje konto v 1xBet?

Восстановить доступ 1хБет
[Box_text icon=“V“]Často sa stáva, že používatelia zabudnú nielen svoje heslo, ale dokonca aj prihlasovacie meno do svojho účtu. Ak sa dostanete do problémov s 1xBet, nemusíte sa obávať. V tomto prípade odporúčame pokúsiť sa práve o obnovenie prístupu a nie o opätovnú registráciu, pretože stávková kancelária môže pri registrácii s rovnakými osobnými údajmi (meno a priezvisko, mail, bankové účty) používateľa natrvalo zablokovať. V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa prihlásiť, ako obnoviť používateľské meno a heslo 1xBet z osobného účtu a ako obnoviť prístup k účtu na webovej stránke stávkovej kancelárie.[/box_text]

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako sa prihlásiť do 1xBet?

Každý stávkar pri registrácii na 1xbet dostane jedinečné identifikačné číslo – toto 9-miestne číslo je zároveň číslom herného účtu na webovej stránke stávkovej kancelárie. Môžete ho použiť aj na prihlásenie na webovú stránku, pretože slúži ako identifikátor hráča, rovnako ako váš e-mail alebo telefónne číslo. Svoje osobné identifikačné číslo nájdete v myAlpari v pravom hornom rohu. Ak sa chcete prihlásiť, musíte zadať svoje používateľské meno (e-mail, mobilný telefón alebo identifikačné číslo) a potom zadať heslo.

Ako si mám zapamätať svoje prihlasovacie meno do 1xBet?

Prihlasovacím menom na stránky stávkovej kancelárie môže byť nielen e-mailová adresa, ale aj číslo mobilného telefónu alebo jedinečné ID, ktoré sa vytvorí počas registrácie používateľa. Ak sú tieto spôsoby prihlásenia z nejakého dôvodu nedostupné, môžete sa skúsiť prihlásiť prostredníctvom niektorej zo sociálnych sietí. Ak vyššie uvedené možnosti nefungovali, poslednou možnosťou, ako obnoviť svoje používateľské meno, je kontaktovať tím technickej podpory 1xBet akýmkoľvek spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Pri tomto postupe však buďte pripravení poskytnúť konzultantovi všetky potrebné dokumenty preukazujúce vašu totožnosť. Keďže stávková kancelária je veľmi prísna na všetky druhy podvodov a podvodníkov a za pokus o opätovnú registráciu s rovnakými osobnými údajmi môžete dostať doživotný ban a bude pomerne ťažké dokázať, že nie ste podvodník. Takže buďte opatrní a dávajte si pozor, zapíšte si niekde svoje prihlasovacie údaje do 1xBet? Вход в 1хБет

Ako zistím svoje prihlasovacie údaje do 1xBet?

Pri otvorení formulára na prihlásenie na webovú stránku 1xBet si môžete všimnúť, že hráč môže ako prihlasovacie meno zadať svoju e-mailovú adresu, identifikátor (ID) alebo telefónne číslo (musíte kliknúť na príslušné tlačidlo v poli „Prihlásenie“). To trochu sťažuje prístup na stránku, ak hráč zabudne svoje prihlasovacie meno do 1xBet. Aby ste si ho zapamätali, musíte:

  1. Vyhľadajte e-mail od stávkovej kancelárie. Počas registrácie prostredníctvom e-mailu budete požiadaní o potvrdenie účtu (musíte kliknúť na odkaz). Ak takýto e-mail existuje, oplatí sa použiť váš e-mail ako prihlasovacie meno.
  2. Skúste zadať svoje telefónne číslo. Ak sa používateľ zaregistroval prostredníctvom neho, potom je možné prihlásiť sa alebo načítať heslo aj prostredníctvom čísla.
  3. Vyhľadajte uložené prihlasovacie mená/heslá vo svojom prehliadači a získajte prístup k 1xBet. Možno boli vaše prihlasovacie údaje uložené po prvom prihlásení.

Ak žiadna z navrhovaných možností nepomohla, je potrebné požiadať o pomoc službu podpory 1xbet. Na opätovné získanie prístupu však budete potrebovať identifikáciu – poskytnutie pasu na overenie totožnosti. Preto vám odporúčame napísať na e-mail alebo chat, pretože môžete hneď poslať svoje dokumenty na overenie profilu.

Ako obnoviť heslo od 1xbet?

Hráči nezabúdajú len svoje používateľské meno. Pomerne často sa vyskytujú problémy s prihlásením do osobného účtu prostredníctvom zabudnutého hesla od 1xbet. V takom prípade ho musíte obnoviť. Ak to chcete urobiť, mali by ste stlačiť tlačidlo „Prihlásiť sa“ a potom „Zabudli ste heslo“. Bookmaker ponúkne 2 spôsoby identifikácie: e-mailom a prostredníctvom mobilného telefónu. Vyberte si ten, ktorý bol použitý počas registrácie. Ak používate štandardnú schému – e-mail – musíte ho zadať do poľa a kliknúť na tlačidlo „Vytvoriť nové heslo“. Na e-mail vám príde odkaz na webovú stránku stávkovej kancelárie. Nové heslo si môžete vytvoriť po kliknutí na odkaz. Ak ste pri vytváraní e-mailu použili svoje telefónne číslo, môžete obnoviť prístup do svojho profilu 1xBet prostredníctvom SMS. Na tento účel musíte do poľa zadať svoje číslo a počkať na SMS s kódom. Ten je potrebné zadať do formulára a následne sa vám otvorí obrazovka stávkovej kancelárie na vytvorenie nového hesla. Keď vyskúšate všetky vyššie uvedené možnosti a nedosiahnete žiadny výsledok, musíte kontaktovať technickú podporu stávkovej kancelárie 1xBet. Môžete tak urobiť prostredníctvom e-mailu (odpoveď dostanete do 24 hodín), chatu (odpoveď dostanete do 5 až 10 minút) alebo telefonicky (pomoc dostanete do 10 minút) Смена пароля 1хБет

Ako si môžem zmeniť heslo v 1xBet?

Ak má hráč prístup do osobného kabinetu, zmena hesla 1xbet je pomerne jednoduchá a rýchla operácia. Samotná stávková kancelária odporúča z času na čas zmeniť heslo, aby bol váš účet bezpečný. Ak chcete vykonať zmenu hesla v 1xbet, hráč musí vykonať nasledujúce kroky:

  • Prejdite do svojej osobnej skrinky.
  • Na stránke „Osobné údaje“ kliknite na ceruzku oproti poľu „Vaše heslo“.
  • Zadajte svoje staré heslo a dvakrát svoje nové heslo.

Po kliknutí na tlačidlo „Uložiť“ bude mať hráč nové heslo k účtu 1xBet. Teraz ho odporúčame uložiť tak, že si ho zapíše do poznámkového bloku. Môžete tiež zaškrtnúť políčko „Zapamätať si“ pri prvom prihlásení do vašej osobnej skrinky. Webová stránka 1xBet si zapamätá vami zadané údaje a pri ďalšom prihlásení do vášho konta bude prihlásenie automatické alebo poloautomatické.

Ako môžem obnoviť svoje konto 1xBet?

Stáva sa, že pri pokuse o prístup do svojho profilu používateľ zistí, že jeho účet bol zablokovaný alebo vymazaný. Často sa to stáva, keď hráči porušia pravidlá používania. Mnoho ľudí priťahuje 1xBet pre svoju spoľahlivosť, jednoduché používanie a širokú ponuku hier. Zabúdajú však, že za tým všetkým sa skrýva aj silný bezpečnostný systém. Špecifikom kancelárie je, že ľudia poskytujú svoje osobné údaje a musia si byť istí, že sú v bezpečí a nie sú sprístupnené tretím stranám. Preto je každý úkon, ktorý u stávkovej kancelárie 1xBet vyvolá pochybnosti, hráč okamžite odoslaný na ban. Často sa stáva, že celkom neoprávnene. Čo robiť, ak je váš účet zablokovaný alebo vymazaný, čítajte ďalej. 1хБет вход официальный сайт букмекера Ak si chcete po zablokovaní vybrať peniaze, napíšte e-mail na podporu. Okamžite priložte dokumenty preukazujúce vašu totožnosť. Odporúča sa pridať niekoľko dokumentov: cestovný pas, vodičský preukaz, vojenský preukaz atď. Niekedy to stačí na overenie a podpora vám vráti prístup k vášmu účtu 1xBet alebo vám umožní výber peňazí. Majte však na pamäti, že po úspešnom overení môžete dostať e-mail od bezpečnostného tímu, ktorý vás bude informovať, že stávková kancelária s vami už nespolupracuje a natrvalo vymaže váš účet. Ak sa pokúsite znovu zaregistrovať u 1xbet a otvoriť si účet, bude opäť zablokovaný. V tomto prípade nie je možné nič dokázať a nemá zmysel kontaktovať podporu.

Relevantné správy