Intro

Prístup na webovú stránku 1xBet: tipy, keď je stránka zablokovaná

1хБет заблокирован
Bookmakeri poskytujúci služby online sú často blokovaní miestnymi úradmi. Je to spôsobené používaním zahraničných licencií, ktoré im umožňujú prijímať hráčov na stránky bez toho, aby museli byť certifikovaní u miestnych registrátorov. Preto sa hráči musia vysporiadať so zablokovanou webovou stránkou 1xBet a hľadať prístup na portál. Ako tento problém vyriešiť, sa dozviete v novom článku.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

1xBet zablokovaný: obmedzenie prístupu na stránku

Napriek liberalizácii podnikania v oblasti hazardných hier v mnohých štátoch je činnosť stávkových kancelárií a kasín naďalej zakázaná. V roku 2020 odborníci zo spoločnosti CasinoBelarus vykonali štúdiu a zistili, že kasína sú nelegálne v 30 % krajín sveta. Článok, žiaľ, neobsahuje údaje o stávkových kanceláriách. Môžeme však predpokladať, že aj takýchto štátov je minimálne 25 % (na rozdiel od hazardných hier sú stávky na šport často povolené). Nie je preto prekvapujúce, že sa hráči stretávajú s problémom blokovania webovej stránky 1xBet.

Dôvody blokovania prístupu na webovú stránku 1xBet sú jednoduché: chýbajúca miestna licencia alebo zákaz športového stávkovania. V oboch prípadoch musia hráči nájsť medzery, aby sa dostali na portál hazardných hier. O tom, aké sú spôsoby obchádzania zákazov, keď je 1xBet zablokovaný, sa zmienime nižšie.

Prístup k 1xBet: možné spôsoby, ako obísť blokovanie

Ak prejdete do sekcie „Obchádzanie blokovania“ na stránke 1xBet, hráč je oboznámený so všetkými dostupnými spôsobmi prístupu na webovú stránku stávkovej kancelárie. Používatelia môžu použiť mobilnú aplikáciu, softvér pre PC, oficiálne zrkadlo, prehliadač 1xBet, služby VPN.

prístup k 1xBet cez mobilnú aplikáciu

Kancelária stávkovej kancelárie poskytuje hráčom praktickú aplikáciu pre Android a iOS. Pomocou nej je možné rýchlo podávať stávky na športové a nešportové udalosti z mobilných zariadení. Okrem toho má aplikácia možnosť obísť blokácie a získať údaje z viacerých serverov 1xBet súčasne. Aplikáciu si môžete stiahnuť v sekciách „Obchádzanie blokovania“ alebo „Aplikácia pre smartfóny“. Upozorňujeme, že aplikácia pre Android je k dispozícii na stiahnutie len z webovej stránky stávkovej kancelárie, zatiaľ čo pre iOS je k dispozícii v AppleStore. Podrobnosti o inštalácii sú popísané na portáli 1xBet.

prístup k 1xBet – softvér 1xWin

Ďalším spôsobom riešenia problémov s prístupom na webovú stránku 1xBet je inštalácia programu pre operačné systémy Windows a Mac OS. Vďaka programu 1xWin môže hráč podávať športové stávky, vkladať a vyberať finančné prostriedky s obídením všetkých obmedzení. Jednoduchá a pohodlná možnosť stávkovania z notebookov a stolových počítačov.

1хБет доступ к сайту

prístupový softvér 1xBet pre získanie zrkadiel

V predchádzajúcom článku sme vám povedali, čo sú zrkadlá 1xBet a ako umožňujú získať alternatívny prístup na stránku. Aby ste nemuseli hľadať aktuálne zrkadlo stránky na internete, môžete si nainštalovať softvér 1xBet Access. Vďaka nemu má hráč vždy k dispozícii funkčné zrkadlo stránky. Teraz je prístup na portál hazardných hier vždy otvorený.

1xBet Browser – rýchly prístup na portál

Používatelia Apple môžu na rozdiel od aplikácie 1xWin používať špeciálny prehliadač 1xBet. Ten má, podobne ako Opera, zabudovanú službu VPN na obchádzanie blokovania webových stránok. Preto problém s blokovaním 1xBet už nie je aktuálny. Prehliadač sa neustále aktualizuje, čo dáva hráčom možnosť používať ho ako alternatívu k prehliadaču Safari.

Zablokovaný 1xBet: Jednoduché riešenie: služby VPN

Aby ste si mohli stiahnuť oficiálne aplikácie z webovej stránky stávkovej kancelárie 1xBet, je vhodné sa na ňu najprv prihlásiť. V tomto prípade odporúčame použiť niektorú z populárnych služieb VPN. Môže to byť Touch VPN, ZenMate, Secure VPN atď. Keďže na trhu existuje široká škála zariadení na zmenu IP adresy a hotspotu, je lepšie, ak si stávkujúci vyberú možnosť podľa vlastného výberu.

Relevantné správy