Intro

propagačný zostatok 1xBet: čo sú bonusové body?

Промо баланс 1хБет
Bookmaker 1xBet osloví používateľov, ktorí hľadajú veľa akcií na stávkovanie a hranie. V článku o typoch bonusov od 1xBet prišli na rad len obľúbené ponuky kancelárie. Ak prejdete do sekcie „Promo“, môžete nájsť mnoho ďalších zaujímavých akcií pre používateľov. Na webovej stránke nájdete aj informácie o bonusovom programe. Ako funguje a ako získate promo body? Tomu sa budeme venovať v novom článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo sú promo body 1xbet?

Úplne prvou otázkou, ktorú si začínajúci používatelia 1xbet kladú, je definícia „promo bodov“. A tak 1xBet body sú body, ktoré používatelia získavajú za podávanie stávok a účasť na promo akciách. Pripisujú sa na špeciálny účet, takzvaný promo zostatok 1xBet.

Hráč môže promo body použiť na získanie ďalších odmien od stávkovej kancelárie. O tom, ako získať body 1xbet a ako ich uplatniť, sa zmienime v nasledujúcich častiach.

Prečo potrebujem body v 1xBet?

Po definovaní pojmu bonusové body stojí za to načrtnúť ich úlohu pre hráčov. Aby ste lepšie pochopili, prečo sú body v 1xbet potrebné, môžete ich porovnať s cashbackom od bánk. Ak za každú platbu dostanete extra „plyšáky“ vo forme bonusov alebo skutočných peňazí, určite to nestojí za to. Rovnako je to aj s propagačnými bodmi. Stávkovaním na šport a hazardnými hrami môžu používatelia získať extra body a premeniť ich na freespiny a voľné body. Mať bonusový zostatok v 1xbet je teda pre používateľov celkom výhodné.

A čo vám dávajú body 1xbet? Prečo je pre kanceláriu výhodné poskytovať aj odmeny za stávky a hry? Odpoveď spočíva v marketingovej stratégii spoločnosti. Vďaka dodatočným bodom môžete aktívnejšie prilákať nových používateľov a udržať si starých a motivovať ich k uzatváraniu nových stávok. Okrem toho stávková kancelária 1xbet zvyšuje obrat peňazí na platforme, čím generuje ďalší príjem. Preto môže časť z nich pokojne venovať na „cashbacky“ pre stávkujúcich.

Ako získať body na 1xbet?

Ak chce hráč začať získavať body na 1xbet, mal by sa uistiť, že je táto funkcia aktivovaná. Na to je potrebné prihlásiť sa do svojej skrinky a v časti „Nastavenia účtu“ skontrolovať, či je bonusový účet pre hráča aktívny. Tu je tiež možné vybrať jeden zo spôsobov, akým je možné získať bonusové body: z podaných stávok alebo percentuálny podiel zo zostatku na účte. Za každú z týchto možností získajú používatelia body navyše. Spôsoby pripísania bodov však majú svoje špecifiká, s ktorými vám odporúčame oboznámiť sa na webovej stránke stávkovej kancelárie.

Keď si vyberiete spôsob získavania promo bodov v 1xBet, mali by ste sa oboznámiť s akciami, ktoré sú k dispozícii v sekcii „Promo“. Napríklad v rámci promo akcie „Lucky of the Day“ môže hráč získať 500 promo bodov od 1xbet. Ďalších 50 bodov môžete získať účasťou v lotérii „Wheel of Fortune“ alebo „1xchest“. Preto by ste si mali skontrolovať všetky ponuky stávkovej kancelárie, aby ste získali maximálny bonus.

Витрина промокодов 1хБет

Bonusové body od 1xBet sa udeľujú v závislosti od:

  • Vybraná propagačná ponuka.
  • Z počtu stávok podaných za deň/týždeň (v závislosti od podmienok propagácie).
  • Zo sumy vynaložených peňazí.
  • Z výšky kurzov.
  • Rozdiel medzi víťaznými a stratovými stávkami.

Ako môžem získať body v 1xBet?

Všetci používatelia 1xBet, pokiaľ sa neodhlásili z bonusového programu, získavajú špeciálne body za svoju aktivitu na stránke. Získavanie bodov 1xBet nie je ťažké. Ak chcete získať bonusové body, musíte:

  • Umiestnenie športových stávok. Čím vyššie sú sumy stávok, tým vyšší je počet bodov.
  • Dobitievášho účtu. Bookmaker poskytuje odmeny vo forme bodov za vklad peňazí. K dispozícii je aj systém, ktorý vás motivuje k vkladom vyšších súm.
  • Zúčastňujte sa propagačných akcií. Na stránke „Promo“ nájdete zoznam akciových ponúk, za účasť v ktorých získate ďalšie body.

Body, ktoré získate, sa zhromažďujú na špeciálnom účte a môžu byť premenené na voľné stávky a točenia. O tom, ako používať bonusové body 1xbet, sme písali v samostatnom článku. Odporúčame vám, aby ste si ho prečítali.

Ako používať bonusové body 1xBet?

Ak hráč nahromadil propagačné body na špeciálnom účte, stojí za to ich použiť na mieste kancelárie. Hráči môžu prejsť do sekcie 1xbetpromo code showcasesection a vytvoriť promo kód pre stávky a hry. Na stránke je viac ako 30 ponúk a minimálna hodnota promo kódu je 50 bodov alebo viac.

Po získaní špeciálneho kódu odporúčame, aby ste sa oboznámili s podrobnosťami o jeho použití. Freespiny a voľné hry sa musia uplatňovať za určitých podmienok. Hráč však nemusí stávkovať výhry získané pri použití bonusového zostatku 1xbet. To je veľká výhoda propagačných bodov.

Ako môžem uplatniť body v 1xbet?

Aby ste mohli uplatniť promo kód získaný po výmene v „Prehliadači promo kódov“, musíte ho vložiť do špeciálneho poľa počas umiestnenia stávky/hry. Nazýva sa „Promo kód“. Odporúčame, aby ste pole s výškou stávky nechali prázdne, aby sa z vášho hlavného účtu neodpočítali žiadne peniaze. Po tom, čo stávková kancelária 1xBet prijme stávku, hráč musí počkať len na výpočet zápasu alebo informácie o roztočení.

Проверить промокод 1хБет

Upozorňujeme, že promo kódy majú obmedzenú životnosť. Preto musia používatelia vložiť body do stávok alebo hier skôr, ako ich platnosť vyprší.

Ďalšie otázky týkajúce sa „1xBet Promo Balance“

❓ Čo môžem robiť so svojimi bodmi 1xbet?

Používatelia môžu uplatniť propagačné body, ktoré sa nahromadili na ich špeciálnom účte, na propagačné kódy zo sekcie „Prehliadka propagačných kódov“. Tu sa zhromažďujú bezplatné stávky a točenia na obľúbenú zábavu od 1xbet. Počet ponúk je však obmedzený (viac ako 30).

💵 Ako môžem vymeniť body za peniaze v 1xBet?

Používatelia 1xbet nemôžu okamžite vymeniť svoje body za peniaze. Ak tak chcete urobiť, musíte si najprv vybrať promo kód pre freebet alebo freespin. Potom ho použite v stávkach a hrách podľa navrhovaných pravidiel. A len v prípade úspešného použitia promo kódu (stávka sa stala víťaznou) dostane užívateľ peniaze na svoj hlavný účet.

📥 Ako minúť body 1xbet?

Aby hráč mohol minúť nahromadené body 1xbet, mal by prejsť do sekcie „Promo Code Showcase“. Tu si môžete vymeniť minimálne 50 promo bodov za stávku alebo točenie zadarmo. Upozorňujeme, že užívateľ môže minúť 1xbet body len za jeden promo kód za deň.

✅ Ako môžem vybrať body z 1xBet?

Body z 1xBet môžete vybrať len vytvorením promo kódov. Akonáhle si hráč vyberie zaujímavú športovú ponuku alebo hazardnú hru vo vitríne promo kódov, vygeneruje kód a podá stávku, môžete hovoriť o výbere bodov. Takáto transakcia sa môže považovať za úspešnú až po prijatí výhry (ak sa stávka hrá).

Relevantné správy