Intro

registrácia 1xBet pre nováčikov

Регистрация 1хБет

Možnosti, ako si vytvoriť účet u 1xBet

Stávková kancelária 1xBet sa môže pochváliť rôznymi možnosťami vytvorenia účtu. Zatiaľ čo konkurencia ponúka len možnosť registrácie prostredníctvom e-mailu alebo telefónneho čísla, spoločnosť ponúka ďalšie dve možnosti: prostredníctvom sociálnych sietí a „1-klik“. S druhým menovaným riešením bude mať hráč svoj účet za menej ako minútu

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Nováčikovia často kladú otázku „Ako sa najlepšie zaregistrovať u 1xBet?“. Odpovedali sme na ňu v sekcii „Otázky o 1xBet“ na našich webových stránkach. Aby sme sa neopakovali, chceli by sme len zdôrazniť, že výber najlepšej možnosti závisí od hráča. Navrhované spôsoby registrácie 1xBet majú svoje špecifiká, o ktorých vám povieme nižšie.

Registrácia v 1xBet prostredníctvom e-mailu

Štandardná a najobľúbenejšia možnosť vytvorenia účtu. Bookmaker ponúka nováčikovi, aby o sebe hneď zadal kľúčové informácie. Preto po prihlásení do kabinetu na webovej stránke 1xBet stačí uviesť niektoré osobné údaje na overenie vášho profilu.

Регистрация по электронной почте 1хБет

Na vyplnenie formulára si vyberte krajinu bydliska, región (oblasť), sídlo, menu účtu, uveďte svoj e-mail, telefónne číslo, meno a priezvisko a vymyslite si bezpečné heslo. Môžete tiež zadať promo kód, aby ste získali zvýšený uvítací bonus. Po vykonaní týchto úkonov bude hráč presmerovaný do svojej osobnej skrinky a na e-mail mu príde informácia o registrácii na webovej stránke 1xBet s aktivačným odkazom.

registrácia 1xBet prostredníctvom telefónu

Tento a nasledujúce varianty vytvorenia herného účtu nevyžadujú v počiatočnej fáze zadávanie osobných údajov. Stále však bude musieť stávkujúci vyplniť formulár žiadosti a poskytnúť kópiu pasu na overenie totožnosti na recepcii.

Регистрация по телефону 1хБет

Registračný formulár 1xBet na telefónnom čísle je pomerne jednoduchý. Musíte zadať svoje osobné číslo, vybrať menu účtu a zadať propagačný kód (ak je k dispozícii). Po zadaní kódu prijatého na uvedenom telefónnom čísle hráč vstúpi do svojho profilu na stránkach kancelárie.

registrácia 1xBet prostredníctvom sociálnych sietí

Ak má tipujúci účet vo VK, Odnoklassniki, Yandex, Mail.ru alebo Telegram, môže si rýchlo vytvoriť účet na stránke 1xBet. Stačí si len vybrať menu a krajinu bydliska. Niektoré údaje sa vložia do profilu v osobnej skrinke hráča. Upozorňujeme však, že v tomto prípade používateľ nebude môcť použiť existujúci promo kód.

Регистрация через соцсети 1хБет

registrácia 1xBet 1 kliknutím

Bookmaker 1xBet poskytuje nováčikom možnosť rýchlej registrácie na webovej stránke. Tento spôsob sa nazýva „na 1 klik“ a od hráča vyžaduje skutočne len niekoľko operácií: zvoliť menu účtu a krajinu bydliska, zadať dostupný promo kód. Následne hráč dostane systémom vygenerované prihlasovacie meno a heslo.

Регистрация в 1 клик

Úplná registrácia v 1xBet a overenie hráča

Po oboznámení sa s ponúkanými možnosťami vytvorenia profilu si nováčikovia môžu myslieť, že iba v prípade registrácie prostredníctvom e-mailu sa oplatí zadávať osobné údaje. V skutočnosti registrácia na oficiálnej webovej stránke alebo na zrkadle 1xBet zahŕňa 2 kroky:

  • Vytvorenie účtu (používateľského kabinetu). Od tejto chvíle má hráč prístup k veľkému množstvu možností na analýzu stávok, môže vykonávať vklady a uzatvárať stávky atď.
  • Overenie účtu. Aby si hráč mohol vybrať peniaze z účtu, musí vyplniť kartu s osobnými údajmi a následne poslať žiadosť o overenie. Zástupcovia stávkovej spoločnosti 1xBet rozhodnú, ktorý doklad je potrebný: kópia pasu (sken alebo fotografia), fotografia stávkujúceho s pasom alebo notárom overená kópia pasu.

Preto bez ohľadu na to, aký spôsob registrácie si hráč zvolí, overenie totožnosti prostredníctvom dokumentov je nevyhnutné. Podrobnejšie informácie o tom, ako prebieha proces overovania, nájdete v článku na našej webovej stránke.

Po vytvorení účtu môže hráč použiť zvolený spôsob prihlásenia na webovú stránku 1xBet.

Relevantné správy