Intro

služba podpory 1xBet: kanály na kontaktovanie operátora

Служба поддержки 1хБет
V prípade akýchkoľvek otázok sa hráči môžu obrátiť na bezplatnú službu podpory. Operátori sú k dispozícii 24 hodín denne a poskytujú hráčom pomoc prostredníctvom niekoľkých kanálov. O tom, ako funguje podpora 1xBet a ako využiť pomoc zástupcov stávkovej kancelárie, sa dočítate v tomto novom článku

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

kontakty 1xBet: ako kontaktovať stávkovú kanceláriu

Hráči môžu využiť rôzne spôsoby kontaktovania stávkovej kancelárie: číslo horúcej linky (bezplatné hovory nie sú dostupné vo všetkých krajinách), e-mail, online chat a sociálne siete. Aktuálne kontaktné údaje 1xBet nájdete v rovnomennej sekcii Kontakty. Na stránku sa dostanete cez spodné menu – sekciu „Informácie“. Na kontaktnej stránke 1xBet nájdete e-maily rôznych oddelení stávkovej kancelárie. Ak sa hráč nevie rozhodnúť, kam napísať, je tu univerzálne riešenie – formulár spätnej väzby. Stačí poslať požiadavku s uvedením problému a tá bude postúpená správnemu špecialistovi. Pred kontaktovaním zástupcov podpory však odporúčame prečítať si časť s pravidlami. Nie je to klasická stránka s najčastejšími otázkami a odpoveďami, ale nájdete v nej množstvo užitočných informácií o fungovaní 1xBet a poskytovaných službách.

Ako kontaktovať podporu 1xBet: dostupné kontakty

Ako bolo uvedené v predchádzajúcej časti, stávková kancelária 1xbet poskytuje hráčom pomoc prostredníctvom rôznych kanálov. Všetky spôsoby podpory však možno zhruba rozdeliť na komunikáciu po telefóne a prostredníctvom textových správ. Keďže bezplatná infolinka nie je dostupná vo všetkých krajinách a podpora je k dispozícii v obmedzenom počte jazykov, tento druh odvolania nebude vyhovovať všetkým stávkarom. V tomto prípade je univerzálnym riešením napísať na podporu 1xBet. O pomoc môžete požiadať v textovom režime prostredníctvom:

 • Online chat. Nachádza sa v pravom dolnom rohu stránky.
 • E-mail. Všetky kontaktné údaje nájdete na stránke Kontakty.
 • Kontaktný formulár. Nachádza sa na stránke Kontakty.
 • Oficiálny profil na Facebooku. Adresu stávkovej kancelárie nájdete na sociálnej sieti na hernom portáli.

Každý zo spôsobov, ako môžete napísať na podporu 1xBet, je podrobnejšie vysvetlený v nasledujúcich častiach Горячая линия 1xBet

podpora 1xBet

Aj keď sa noví používatelia často pýtajú, ako používať služby 1xBet, stávková kancelária nepripravila pre hráčov databázu vedomostí (tzv. FAQ). Jediným spôsobom, ako získať rýchlu pomoc, je teda kontaktovať technickú podporu 1xBet. S tým však stávkari nebudú mať problém. Kancelária stávkovej kancelárie ponúka niekoľko komunikačných kanálov. Používatelia môžu písať na chat, e-mail alebo zavolať na telefónne číslo. Každý z kanálov má svoje špecifiká, o ktorých budeme hovoriť nižšie.

horúca linka 1xbet

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa telefonicky spojiť so zástupcami podpory 1xBet:

 • Hráč môže kliknúť na ikonu telefónu v pravom hornom rohu stránky. Potom sa otvorí formulár pre spätnú väzbu. Stávkujúci zanechá telefónne číslo a požiada o telefonát špecialistov kancelárie.
 • Je možné použiť telefónne číslo horúcej linky 1xBet, ktoré je uvedené v pätičke.
 • Hráč musí prejsť do sekcie „Kontakty“ a získať aktuálne telefónne číslo podpory 1xBet.

Upozorňujeme, že nie všetky krajiny majú priame číslo hotline 1xBet. A tam, kde je k dispozícii, je pre hovory k dispozícii bezplatné číslo. V opačnom prípade by mali hráči volať na medzinárodné číslo podľa sadzieb svojho mobilného operátora.

telefónne číslo podpory 1xBet

Ako bolo uvedené v predchádzajúcej časti, stávková kancelária 1xBet poskytuje hráčom možnosť kontaktovať podporu telefonicky. Bezplatné čísla horúcej linky 1xBet však nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Ak v pätičke alebo v sekcii kontaktov nie je uvedené číslo s predvoľbou krajiny alebo 0800, potom tento komunikačný kanál so stávkovou kanceláriou nie je k dispozícii. V takomto prípade by ste mali použiť alternatívne metódy opísané v článku. 1xBet номер в Казахстане Tu sú uvedené telefónne čísla podpory pre 1xBet v niektorých postsovietskych krajinách:

 • V Rusku bohužiaľ telefónne číslo podpory nie je k dispozícii. Je to z dôvodu zákazu činnosti spoločnosti v Ruskej federácii.
 • Na Ukrajine sa môžete obrátiť na horúcu linku 1xbet 0-800-801-345.
 • V Bielorusku je podpora dočasne nedostupná kvôli problému s licenciou.
 • V Kazachstane môžete kontaktovať zástupcov stávkovej kancelárie na čísle 8-727-356-08-75 alebo 9009.

Univerzálne telefónne číslo pre kontaktovanie 1xbet je +44-127-325-69-87. Nie je však bezplatné. Preto vám odporúčame zvoliť si iný spôsob kontaktovania podpory.

Živý chat od 1xBet

Celkom praktický spôsob, ako sa spojiť s tímom podpory 1xBet, je prostredníctvom live chatu. Nachádza sa v pravom dolnom rohu stránky. Operátori zákazníckej podpory sú k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Vďaka tomu môžu hráči získať kvalifikovanú odpoveď v ktoromkoľvek vhodnom čase. Podpora je k dispozícii aj v desiatke jazykov platformy vrátane ruštiny. To je celkom výhodné pre veľký počet stávkujúcich z krajín SNŠ. Онлайн чат 1xBet Doba odozvy operátora na live chat 1xBet závisí od vyťaženosti kanála. V priemere sa však zástupca spoločnosti pripojí k chatu do 5 minút.

E-mail pre kontaktovanie 1xbet

Klasickým spôsobom, ako kontaktovať špecialistov podpory 1xBet, je napísať e-mail. Ak prejdete do sekcie „Kontakty“, hráči môžu nájsť adresy jednotlivých divízií spoločnosti. Potom stojí za to vybrať si ten mail, kde budú môcť vyriešiť otázku stávkujúceho. Электронная почта 1xBet Ak hráč nevie, ktorej divízie sa otázka týka, môže napísať na podpornú službu 1xBet prostredníctvom kontaktného formulára. Doba odozvy operátorov v tomto kanáli je do 24 hodín. Pre rýchle rozhodnutie preto odporúčame využiť telefónne číslo 1xBet alebo online chat.

Oficiálne kanály sociálnych médií 1xBet

Ako alternatívny kanál na kontaktovanie 1xBet môžete použiť profily sociálnych médií. Stránky stávkovej kancelárie sú k dispozícii na Facebooku a VK, čo je pre hráčov pomerne výhodné. Stávkujúci môžu napísať do chatu a získať odpoveď od zástupcov spoločnosti. Официальные каналы 1хБет Táto možnosť bude užitočná, keď chce hráč poznať aktuálne zrkadlo 1xBet pre prístup na webové stránky spoločnosti.

profil 1xbet Vkontakte

Používatelia sociálnej siete VK (predtým Vkontakte) môžu nájsť mnoho skupín a stránok venovaných športovým stávkam a stávkovej kancelárii 1xbet. Skúsení stávkari sa tam delia o užitočné informácie a začiatočníci môžu nájsť analytikov a požiadať ich o radu (zvyčajne za poplatok). Vo vláknach sú k dispozícii aj prognózy, kombinácie stávok a ďalšie jemnosti potrebné pre úspešné stávkovanie. Ak hráči hľadajú oficiálnu skupinu alebo stránku 1xBet Vkontakte, radi by sme ich sklamali. Stávková kancelária neprevádzkuje sociálnu sieť na VK. Preto sú všetky skupiny a stránky komunitou nadšencov a tých používateľov, ktorí chcú zarobiť peniaze propagáciou mena známej značky. Preto by sme mali byť opatrní, pokiaľ ide o používanie analytických súhrnov iných používateľov, najmä tých platených. Najlepšie je robiť si predpovede sami a získavať skúsenosti z vlastných chýb. A aby ste ich minimalizovali, pozrite si našu Školu tipovania. Dostanete sa do nej z horného menu.

Relevantné správy