Intro

Spolupráca s blogermi: koľko 1xBet platí za reklamu?

Сколько платит 1xBet (1хБет) за рекламу
Medzi stávkovými kanceláriami, ktoré spolupracujú s rusky hovoriacimi hráčmi, patrí 1xbet k najobľúbenejším. Úspech spoločnosti je výsledkom mnohých faktorov, vrátane kompetentnej marketingovej stratégie. Stávková kancelária je partnerom športových súťaží (napr. talianskej Serie A) a športových klubov (Barcelona, Liverpool a Chelsea). Okrem toho kancelária pozýva k spolupráci influencerov. Mnohí blogeri sa preto zaujímajú o to, koľko 1xBet platí za reklamu, a to aj na YouTube. Článok na túto otázku odpovedá.

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako inzerovať 1xbet?

Mnohí hráči videli reklamu stávkovej kancelárie 1xbet vo forme bannerov na webových stránkach alebo vo videách na YouTube. Nie sú však umiestnené prostredníctvom reklamy Google, ale priamo, po dohode s blogermi. Preto nie je prekvapujúce, že majitelia webových stránok, blogov a kanálov YouTube by radi nadviazali spoluprácu so spoločnosťou 1xBet. Nie je to až také ťažké.

Zástupcovia 1xbet nezávisle kontaktujú známych ifluencerov s cieľom propagovať značku. Začínajúci blogeri a youtuberi si však môžu zarobiť aj spoluprácou s bookmakerom. Ak tak chcete urobiť, oplatí sa navštíviť stránku 1xpartners.com a zaregistrovať sa. V osobnom kabinete sa používateľovi zobrazia možné ponuky na reklamu na webovej stránke alebo v službe YouTube. Pre blogerov, ktorí majú malé publikum, však budú menej atraktívne ako pre veľké stránky a kanály. Pre tých je kancelária pripravená ponúknuť špeciálne podmienky spolupráce. Ak chcete zistiť individuálnu ponuku, mali by ste nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo chatu na Telegrame (časť Kontakt na webovej stránke 1xpartners).

Koľko 1xBet platí za reklamu?

Bookmaker 1xbet ponúka partnerom niekoľko možností spolupráce. Môže to byť fixný poplatok za reklamu značky a platby za každého prilákaného hráča.

V prípade fixnej platby sa stávková kancelária dohodne s blogermi na výške odmeny. Partneri dostávajú platbu za jednotlivé príspevky a videá alebo za týždennú/mesačnú spoluprácu. Výška odmeny závisí od významnosti blogera a kapacity jeho kanálov.

Majiteľ webovej stránky alebo videokanála dostáva peniaze za prilákaných používateľov pri registrácii v partnerskom programe. spoločnosť 1xbet vypláca partnerom za straty stávkujúcich. Provízia predstavuje 15 % z výšky prehratých stávok.

Každá forma spolupráce má svoje vlastné charakteristiky. Pevná platba je vhodná pre nováčikov a po vytvorení siete pobočiek môžete neustále dosahovať zisk z prilákaných hráčov.

Кто рекламирует 1xBet

Prečo 1xBet propaguje svoju značku na YouTube?

Podľa údajov z roku 2020 každý používateľ YouTube strávi sledovaním videí v priemere 11 minút a 24 sekúnd. Nie je teda prekvapujúce, že stávková kancelária 1xbet aktívne propaguje svoju značku na YouTube. Spoločnosť vynakladá obrovské sumy peňazí na objednávanie reklám od známych blogerov.

Samotná platforma však reklamu na hazardnú zábavu nevíta. Prinajmenšom v Rusku a ďalších krajinách SNŠ, kde sú hazardné hry zakázané, môžu byť videá propagujúce 1xbet vymazané a kanály zablokované. To sa týka dokonca aj známych kanálov YouTube. Napríklad kanál Versus bol dočasne zablokovaný pre reklamu na nelegálne stávkové kancelárie, čo je v Rusku 1xbet. Dobré poplatky však podporujú zobrazovanie reklamy stávkovej kancelárie vo videách a v titulkoch zverejneného obsahu.

Ďalšie otázky na tému „Koľko platí 1xbet za reklamu blogerom“

⚽ Kto propaguje 1xbet?

Značku 1xbet propagujú známi futbalisti, pretože spoločnosť je sponzorom Barcelony, Chelsea, Liverpoolu, talianskej Serie A a Africkej futbalovej konfederácie. Preto môžete na videách a fotografiách 1xBet vidieť Antoina Griezmanna, Sergia Busquetsa, Artura Vidala, Samuela Umtitiho, Jorba Albu, Andreu Pirla atď.

🎙️ Kto nahovoril reklamné spoty 1xBet?

Na internete môžete nájsť veľa otázok týkajúcich sa dabovania videí 1xbet. Bohužiaľ, neexistujú žiadne údaje o osobe, ktorej hlas je počuť v reklamách. Možno táto konšpirácia súvisí s nelegálnymi aktivitami stávkovej kancelárie v Rusku.

💵 Ako získať reklamu 1xbet?

Oplatí sa mať webovú stránku, blog, propagáciu na sociálnych sieťach alebo kanál na YouTube. Čím väčšie je publikum vášho kanála, tým zaujímavejšiu ponuku môže 1xbet ponúknuť vášmu partnerovi. Informácie o spolupráci môžete získať na webovej stránke 1xpartners.com.

Relevantné správy