Intro

stávková spoločnosť 1xBet: vlastnosti stávkovej kancelárie

Особенности БК 1хБет
Na domácom trhu športových stávok má vedúce postavenie stávková spoločnosť 1xbet. Ak si prezriete hodnotenia populárnych hazardných portálov, spoločnosť sa určite nachádza v prvej desiatke, vrátane troch najlepších finalistov. Takýto úspech kancelárie je spôsobený mnohými faktormi, o ktorých sme podrobne písali v recenzii 1xbet. Dnes sa však chceme stručne zmieniť o vlastnostiach stávkovej kancelárie. Tieto informácie budú užitočné pre nováčikov

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Oficiálna webová stránka stávkovej spoločnosti 1xBet

Medzi začínajúcimi stávkarmi je jednou z prvých a najčastejších otázok: „Aká je oficiálna webová stránka stávkovej spoločnosti 1xbet?“ Rýchla odpoveď znie: 1xbet.com. Upozorňujeme však, že webová stránka kampane môže byť v mnohých krajinách blokovaná. Preto stávková kancelária používa alternatívne adresy, tzv. zrkadlá. Hráči tak môžu používať oficiálnu webovú stránku 1xbet-rate a ďalšie domény, ktoré používa stávková kancelária. Alternatívnym stránkam 1xBet sa podrobnejšie venujeme v samostatnom článku. Radi by sme upozornili aj na skutočnosť, že v Rusku môžu hráči využívať služby spoločnosti 1xStavka. Z právneho hľadiska sú 1xStavka a 1xBet dve rôzne spoločnosti. Podobnosť štýlu, webových stránok, ponúk však poukazuje na príbuznosť stávkových spoločností.

Vlastnosti stávkovej kancelárie 1xBet

Stávková kancelária 1xbet začala svoju činnosť v Rusku v roku 2007. Neskôr spoločnosť vstúpila na medzinárodný trh a dobyla si srdcia miliónov hráčov po celom svete. V tom istom čase sa legislatíva Ruskej federácie zmenila takým spôsobom, že spoločnosť musela „opustiť“ ruský trh: všetky pobočky boli presunuté na stávkovú kanceláriu 1xStavka. Od dnešného dňa je oficiálna webová stránka 1xbet blokovaná v Rusku, Veľkej Británii, Taliansku, USA, Portugalsku, Iráne atď. To však nebráni používateľom zaregistrovať sa na webovej stránke stávkovej kancelárie pomocou VPN. Je to vďaka takýmto funkciám 1xbet:

  • Moderná webová stránka. Portál stávkovej kancelárie má užívateľsky prívetivé rozhranie a funguje správne na všetkých populárnych zariadeniach. Pre používateľov je k dispozícii mobilná verzia, ktorá funguje rýchlo a má všetky funkcie plnohodnotnej webovej stránky.
  • Dostupnosť stávkového softvéru. softvér 1xWin umožňuje rýchle a jednoduché podávanie stávok na počítačoch s operačným systémom Windows. K dispozícii je aj blokovací softvér pre operačné systémy Windows a Mac OS – 1xBet Access, resp. 1xBet Access a MacAccess.
  • Dostupnosť aplikácií pre telefóny. Podávajte stávky z mobilných zariadení rýchlo a pohodlne pomocou aplikácií pre Android a iOS.
  • Obrovské množstvoudalostív línii a v hre. Používatelia majú k dispozícii viac ako tisíc športových a kyberšportových zápasov.
  • Slušný výber hazardných hier. Kartové hry, ruleta, hracie automaty, bingo – dostatok zábavy pre najnáročnejších používateľov.
  • Veľký výber propagačných akcií. 1xbet neustále aktualizuje svoju ponuku bonusov a propagačných akcií pre hráčov. Používatelia tak majú možnosť získať ďalšie odmeny pri uzatváraní stávok a hraní hier.
  • Viac ako 60 jazykových verzií stránky. Portál je ľahko použiteľný pre stávkarov z celého sveta.
  • Množstvo možností vkladu a výberu peňazí z účtu. Prevody kartou, elektronické peňaženky, platobné systémy, kryptomeny, platby z mobilných telefónov atď. – tu sú dostupné platobné metódy pre hráčov (nástroje závisia od krajiny bydliska používateľa).
  • používateľská podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S operátormi sa môžete spojiť prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefónu.

Vďaka týmto funkciám sa stávková kancelária 1xbet stala medzi hráčmi známou. Viac informácií o jeho výhodách a nevýhodách nájdete v našej recenzii na webovej stránke (odkaz na začiatku článku).

Relevantné správy