Intro

stávky 1xBet: čo to je a ako ich používať?

1хБет - продажа ставки
Hoci skúsení stávkari neustále profitujú zo svojich stávok, robia aj chyby vo svojich predpovediach. Preto je možnosť poistiť stávku alebo ju predať pred zápasom dobrým spôsobom, ako neprísť o celú stavenú sumu. O možnosti 1xbet predať stávku sme už písali v predchádzajúcom článku. Stále však existuje niekoľko nezodpovedaných otázok, ktoré stojí za to zdôrazniť v novom diele

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Čo to znamená predať stávku na 1xbet?

V úvodnej časti je odkaz na článok na webovej stránke, ktorý obsahuje definíciu možnosti „Predať stávku“ na 1xbet. Aby sme sa neopakovali, napíšeme, že táto služba sa nazýva aj cashout. Ak si tento pojem doslova preložíte z angličtiny, ide o možnosť vrátenia peňazí (časti peňazí). Predaj stávky na 1xBet je teda operácia vrátenia časti peňazí vrátením stávkového tiketu. Zároveň je dôležité, aby sa zápas ešte nezačal. V opačnom prípade hráč nemá možnosť svoju stávku predať a musí sa spoliehať len na šťastie.

Hráči sa často pýtajú: „Je predaj stávok dostupný pre všetkých používateľov kancelárie?“ Odpoveď je áno. Všetci stávkujúci na 1xBet môžu predávať stávky, pokiaľ je splnená podmienka: zápasy sa nesmú začať. Navyše nie je potrebné dodatočne aktivovať možnosť predaja stávok. Je k dispozícii štandardne.

Kedy môžem predať stávku na 1xBet?

Po tom, čo používateľ uzavrie stávku na webovej stránke stávkovej kancelárie, je k dispozícii možnosť využiť poistenie stávky na 1xbet alebo stávku predať. Ako poistiť stávku je popísané v samostatnom článku. Odporúčame vám, aby ste si ho prečítali a oboznámili sa s používaním tejto služby.

Čo sa týka predaja stávky na 1xBet, stávkar môže službu využiť pre jednoduché aj kombinované stávky (parlays, systémy, anti-extras atď.). Nezáleží ani na tom, koľko udalostí bude v stávkovom tikete. Pokiaľ žiadna z nich nezačne v čase, keď sa používateľ rozhodne stávku predať.

Prečo nemôžem predať stávku na 1xBet?

Hoci sú pravidlá predaja stávky na 1xBet veľmi jednoduché, aj tak sa môžu vyskytnúť ťažkosti pri používaní tejto služby. Vezmite prosím na vedomie tieto pravidlá, pri ktorých nie je možné predať stávku na 1xBet:

  • Pre jednotlivé stávky: zápas sa začal alebo stávka už bola vyrovnaná.
  • Pri kombinovanej stávke sú výsledky, ktoré boli vypočítané, alebo je zápas naživo.
  • Bola použitá možnosť poistenia stávky.

Продать ставки на 1хБет

Okrem toho si stávková kancelária vyhradzuje právo odmietnuť predaj stávky hráčovi bez udania dôvodu. Hoci toto pravidlo obmedzuje možnosť používateľov využívať službu v kritických situáciách, stávková kancelária ho využíva len zriedka. Preto väčšina stávkujúcich bude môcť využívať možnosť „Predať stávku“ bez obmedzení.

Ako môžem predať stávku na 1xBet?

Bookmakerská kancelária 1xbet vytvorila rozhranie pre používanie služby „Predaj stávky“ jednoducho a prehľadne. Na využitie výplaty peňazí sa musí používateľ prihlásiť do svojej osobnej skrinky. Sekcia História stávok obsahuje informácie o všetkých odohraných a neodohraných stávkach. Používateľ si môže vybrať jednu z neuskutočnených stávok a kliknúť na tlačidlo „Predať“. Na novej obrazovke sa zobrazí informácia o maximálnej sume peňazí, ktorú je možné vrátiť. Ak je hráč spokojný s ponukou stávkovej kancelárie 1xBet, môže opäť kliknúť na tlačidlo „Predať“. Potom bude stávka zrušená a uvedená suma bude do 20 sekúnd pripísaná na hlavný účet.

Keď stávkar dostane vrátené peniaze, môže ich okamžite použiť na nové stávky alebo si ich vybrať z herného portálu. Dôležité: peniaze nie je potrebné vsadiť.

Relevantné správy