Intro

Typy bonusov od 1xBet: obľúbené akcie pre hráčov

Виды бонусов от 1хБет
V našom článku o bonusovom účte 1xBet sme spomenuli, že stávková kancelária ponúka stávkarom rôzne druhy odmien. Každý pozná vstupný bonus, zatiaľ čo 1xbet zaujme používateľov desiatkou ďalších lákavých ponúk. Medzi nimi sú akcie, ktoré fungujú pravidelne a trvalo. Medzi rozmanitými ponukami sú však aj také, ktoré sú medzi hráčmi veľmi obľúbené. Práve o nich bude reč v dnešnom článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

bonus pri registrácii 1xbet

Azda najobľúbenejším bonusom u všetkých stávkových kancelárií je uvítací bonus. Dostávajú ho stávkujúci ihneď po vytvorení účtu alebo vklade peňazí. Výška odmeny závisí od stávkovej kancelárie. V prípade 1xBet si hráči vyberajú vstupný bonus vo fáze vytvárania účtu. Môže to byť:

  • Uvítací bonus na športy. Jeho výška je až 100%* vášho prvého vkladu, ale nie viac ako 100 USD* alebo ekvivalent v miestnej mene. Takže napríklad pre Rusov sa bonus 1xbet na prvý vklad rovná 5000* rubľov a pre Ukrajincov 3000* UAH.
  • Kasíno uvítací balíček. Výška odmeny je až 1500 USD a 150 freespinov, ktoré môžete využiť v online kasínových hrách alebo v sekcii „Hry“. Ak chcete získať maximálny bonus, musíte svoj účet naplniť 5-krát podľa určitej schémy.
  • Hráč sa tiež môže pri registrácii na 1xbet odhlásiť z prijímania bonusov.

1xBet (1хБет) бонус при регистрации

podmienky registračného bonusu 1xbet

Ak chcete pripísať jeden z vyššie uvedených bonusov, hráč musí vybrať príslušnú možnosť počas vytvárania účtu. Po registrácii si musíte prečítať podmienky prijatia a stávkovania odmeny tak, že prejdete na PROMO – Promotions. V prípade registračného bonusu 1xBet na šport musí hráč vsadiť 5-násobok sumy vložením prostriedkov v expresoch 3 udalostí. Kurz na udalosť musí byť minimálne 1,4. Odmena získaná v rámci uvítacieho balíčka v kasíne musí byť v priebehu 7 dní na určitých hrách 35-krát vyhraná späť. Ich zoznam nájdete na propagačnej stránke. *bonus za prvý vklad 1xBet v oblasti športu môže byť zvýšený. Použitím propagačného kódu STAVKAWIN môže stávkujúci zvýšiť sumu bonusu o 30 %, a to až do výšky 130 USD alebo ekvivalentnej sumy. V tomto prípade sa systém stávkovania nemení.

bonus 1xBet Happy Friday

Okrem vstupného bonusu môžu hráči od stávkovej kancelárie získať aj ďalšie finančné prostriedky na týždennej báze. V rámci akcie 1xbet Happy Friday je tu možnosť získať každý piatok až 100 USD na svoj bonusový účet. Ponuka je k dispozícii pre novo registrovaných používateľov aj stálych zákazníkov kancelárie. Propagáciu Happy Friday môžete využiť len raz týždenne Счастливая пятница 1xBet

podmienky 1xbet Happy Friday

Aby ste získali svoju odmenu, musíte splniť podmienky Happy Friday: vykonať vklad v piatok medzi 00:00 a 23:59 hod. Podľa pravidiel bude užívateľovi pripísaných 100% sumy vkladu, najviac však 100 USD. Finančné prostriedky budú pripísané na bonusový účet hráča. Pre stávkovanie bonusu 1xbet Happy Friday musí používateľ do 24 hodín podať 3x parlay stávku. Minimálny kurz stávky je 1,4. Upozorňujeme hráčov, že bonus 1xbet Black Friday sa premenoval a teraz je Happy Friday. Ak hľadáte podmienky propagácie Black Friday, odporúčame vám prečítať si vyššie uvedené informácie.

1xbet Streda Násobiť 2 Promotion

Ďalšou zaujímavou ponukou od 1xbet je promo akcia „Streda – násobiť 2“. V rámci tejto ponuky môže stávkar získať bonus na svoj vklad vo výške 100 % sumy vkladu alebo až 100 USD. Bonus 1xBet „Streda – Vynásobte 2“ je hráčovi k dispozícii raz týždenne Среда – умножим на 2 1хБет

podmienky bonusu 1xbet Wednesday Multiply by 2

Tento týždeň sa môžu zúčastniť len stávkari, ktorí sa minulý týždeň zúčastnili propagačnej akcie 1xBet Happy Friday. V pondelok a utorok (tento týždeň) musíte podať 5 stávok akéhokoľvek druhu na športové udalosti s kurzom nie nižším ako 1,4. Celkový počet stávok sa musí rovnať výške bonusu, ktorý ste získali v piatok v rámci akcie Happy Friday. V prípade, že peniaze už boli vsadené a vybraté pred stredou, účasť na akcii bude zrušená. Ak boli splnené vyššie uvedené podmienky, používateľ môže vykonať vklad a získať rovnakú sumu na bonusový účet. Peniaze musia byť vsadené do 24 hodín v násobkoch 1,4.

Beats 1xBet Bonus

Kancelária stávkovej kancelárie 1xbet ponúka používateľom otvorený boj o bonus vo výške 100 USD. Ponuka je trvalá a je k dispozícii hráčom v pondelok. Ak je pondelok, máte šancu poraziť 1xBet v hazardných hrách Обыграй 1хБет

Podmienky propagačnej akcie „Porazte bonus 1xbet“

Zapojiť sa do propagačnej akcie „Beat 1xbet“ je jednoduché. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť svoj profil v osobnom kabinete: vyplňte všetky polia a aktivujte svoje telefónne číslo. Potom stojí za to doplniť svoj účet o 1 dolár a čakať na bonus. Výška odmeny sa rovná výške vkladu a na stávkovanie máte 24 hodín. Stávkujúci musí vsadiť peniaze len na určité hry zo sekcie 1xGames (zoznam je v popise akcie na webovej stránke stávkovej kancelárie) v 30-násobnej výške.

bonus 1xBet Lucky Day

Ak chce stávkar získať denné bonusy od stávkovej kancelárie 1xBet , potom sa oplatí venovať pozornosť akcii „Šťastný deň“. Používateľ má možnosť zapojiť sa do denného žrebovania a bojovať o 500 promo bodov, ktoré budú pripísané na bonusový účet. Tie potom môže vymeniť za freespiny a voľné hry. Čiastočne sme o tom písali v článku o promo kódoch 1xBet a ich použití Счастливчик дня 1xBet

Podmienky bonusu 1xBet Lucky of the Day

Používatelia, ktorí sa chcú zúčastniť na propagačnej akcii, si musia vyzdvihnúť lístok na losovanie promo bodov na stránke Lucky of the Day. Potom svoj zámer potvrdiť podaním stávky vo výške 1,5 USD a kurzom 1,8 alebo viac na akúkoľvek športovú udalosť. Potom sa už oplatí počkať na žrebovanie. Ak sa stávkujúcemu podarí získať výherné číslo (celkovo 100 za deň), získa do 24 hodín od žrebovania 500 promobodov na svoje bonusové konto.

propagačná akcia 1xbet Expres dňa

Poslednou akciou v dnešnom článku je 1xbet Express of the Day. Stávkari, ktorí radi stavia v kombinácii stávok, tzv. parlays, môžu zvýšiť svoje výhry o 10 %. A to platí pre všetky expresné stávky používateľa, pokiaľ dodržíte podmienky propagácie. Preto nie je divu, že bonus Expres dňa 1xBet sa teší pozitívnym ohlasom stávkujúcich Экспресс дня 1xBet

Podmienky bonusu 1xBet „Expres dňa“

Aby sa hráč mohol zúčastniť na propagačnej akcii, musí si vybrať pripravenú stávku zo zoznamu viac ako 1000 kusov. Všetky z nich ponúka stávková kancelária 1xbet. Ak sa expresná stávka odohrá, stávkar získava bonus k výhre. Na získanie bonusu sa nevzťahujú žiadne ďalšie obmedzenia.

súhrnná tabuľka bonusov 1xbet

Aby sme čitateľom uľahčili vyhľadávanie informácií o bonusoch od 1xbet, pripravili sme malú tabuľku s názvami akcií a odmien:

Propagačný názov Bonus
„Uvítací bonus 100% na prvý vklad až do výšky 100 USD*
„Happy Friday“ (predtým Black Friday) 100% na prvý vklad, až do výšky 100 USD**
„Streda – násobenie 2“ 100 % z prvého vkladu až do výšky 100 USD**
„Beat 1xBet“ 100% z prvého vkladu, až do výšky 100 USD**
„Šťastlivec dňa Až 500 promo bodov
„Expres dňa +10 % z výhry v parlay
Bonusový program (uvedený v článku Bonusové konto 1xBet) Promo body za vklady

*Vďaka promo kódu STAVKAWIN môžu hráči zvýšiť svoju bonusovú sumu až na 130 USD** **alebo ekvivalent tejto sumy v miestnej mene Pozrite si ostatné ponuky od 1xbet v sekcii PROMO.

Relevantné správy