Intro

Typy stávok na 1xBet a ich vlastnosti

Виды ставок 1хБет
Trh s hazardnými hrami zažíva celosvetový rozmach. K rýchlemu rozvoju prispieva konkurencia medzi stávkovými kanceláriami a nové technológie, ktoré umožňujú uzatvárať stávky na diaľku. Nie je teda prekvapujúce, že spoločnosť 1xBet, ktorá bojuje o prvenstvo na trhu, sa snaží diverzifikovať svoju ponuku. To platí aj pre vznik nových typov stávok 1xBet. Aké typy stávok majú používatelia kancelárie k dispozícii a aké sú medzi nimi rozdiely? Poďme si na otázky odpovedať v článku.

Logo 1xbet
100 % bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Dostupné typy stávok 1xBet

Začínajúci stávkari zvyčajne poznajú jednoduché stávky (ordinariáty) a expresné stávky 1xBet (zložené stávky). Bookmaker však hráčom ponúka oveľa viac typov stávok. Okrem klasických stávok (jednoduché a kombinované stávky) môžu používatelia na stránke podávať aj ich varianty: uzatváranie reťazcov, systémov, stávok na dôveru atď.

Bookmaker neustále pracuje na rozširovaní svojej ponuky. V roku 2019 sa napríklad používateľom sprístupnili anti-extry, laky a patenty. Odporúčame vám preto, aby ste sa oboznámili s aktuálnymi typmi stávok 1xBet, ktoré sú popísané v pravidlách. Ak to chcete urobiť, musíte prejsť na stránku „Pravidlá“ v sekcii „Informácie“ (ponuka sa nachádza v dolnej časti stránky). Bod 4 sa zaoberá typmi stávok na webovej stránke stávkovej kancelárie. V čase písania tohto článku ich bolo 11.

Charakteristika druhov stávok na 1xBet

Ako bolo uvedené vyššie, okrem jednoduchých a expresných stávok môžu stávkujúci na 1xbet využiť ďalších 9 druhov stávok. V súčasnosti stávková kancelária ponúka stávkarom nasledujúce typy stávok:

 • Jednoduché stávky (single bets) sú stávky, ktoré obsahujú jeden výsledok na jednu športovú udalosť. Ak používateľ vyhrá, získa výhru, ktorá sa rovná sume stávky vynásobenej kurzom.
 • Expresné stávky (expresy) sú stávky na 2 alebo viac nezávislých* výsledkov zápasov. Výška výhry závisí od počtu tipov (môžu sa použiť dodatočné kurzy) a od špecifík výpočtu výhry pre stávku (v kombinácii nie je možné pripustiť žiadne stratové výsledky). Výhra Parlay sa vypočíta vynásobením vkladu kurzom na výsledky.
 • Systém je kombinácia expresov určitej veľkosti a vopred zvoleného počtu udalostí. Do systému je teda možné zahrnúť expresné stávky, ktoré obsahujú len predzápasové udalosti. Maximálny počet variantov v systéme je 184756 a počet udalostí je 20. Výpočet výhier sa vykonáva podľa schémy opísanej v pravidlách.
 • Reťazec je súbor ordinácií na nezávislé* udalosti. Používateľ sám určuje poradie stávok v kombinácii a sumu pre prvú stávku (je to počiatočná suma reťazca). Po odohraní udalosti sa rozhodne o sume pre ďalšiu stávku v kombinácii. Ak je po výpočte výsledku súčet reťazca rovný nule, stávka sa považuje za prehratú.
 • Dôvernostná stávka – stávka, ktorú užívateľ podáva za prostriedky poskytnuté stávkovou kanceláriou ako záloha. Výšku zálohovej stávky vypočíta 1xBet na základe nevyčerpaných stávok stávkujúceho. Dôveryhodné stávky sú k dispozícii pravidelným používateľom, ktorí neporušili pravidlá stávkovej kancelárie. Nováčikovia by si mali na stránke vybudovať dôveryhodnosť, aby mohli tento typ stávok využiť.
 • Promokódové stávkovanie – stávka, za ktorú stávkujúci nič neplatí. Stávková kancelária poskytne hráčovi špeciálny kód, ktorý mu umožní vytvoriť jednu alebo expresnú stávku. Výhra sa však nepripíše na hlavný účet, ale na bonusový účet a musí sa vsadiť. Podmienky stávkovania závisia od danej akcie.
 • Amulti stávka je stávka, ktorá sa skladá z jednoduchej a/alebo expresnej stávky. Používateľ môže využiť lobby (výsledok, ktorý ovplyvní výhru celej stávky). V takom prípade závisí úspešnosť celej kombinovanej stávky od zvolenej podmienky. Ak nie je zvolená žiadna lobby, kombinácia sa počíta ako systém. Výška výhry závisí od použitia lobby.
 • Podmienená stávka – stávka pozostávajúca z jednoduchej a kombinovanej stávky na nezávislé* udalosti. Poradie tipov v podmienenej stávke závisí od používateľa. Výhra sa tiež vypočíta v poradí, ktoré zvolil stávkar.
 • Protináhodná stáv ka je kombinácia viac ako 2 výsledkov. Ako môžete pochopiť z názvu, stávka sa odohrá, ak sú všetky zápasy prehraté. Šanca na výhru v Anti-Match sa počíta prostredníctvom opačnej pravdepodobnosti ako v Parlay. Na stránke s pravidlami nájdete niekoľko možností podrobných výpočtov.
 • Lucky – stávka zahŕňajúca 2 až 8 jednoduchých alebo expresných stávok. Tie sa dajú pružne kombinovať dohromady a vytvoriť tak peknú výhru. Výška výhry závisí od typov stávok, počtu tipov v expresoch a od kurzov.
 • Parlay je kombinácia 3 až 8 tipov s rôznym počtom výsledkov. Schému výpočtu výhier nájdete na stránke s pravidlami 1xBet.

*Výsledok jednej stávky nemá vplyv na druhú.

Доверительная ставка 1хБет

Vlastnosti typov stávok 1xBet

Po prečítaní stručného popisu typov stávok v 1xBet sa môže zdať, že sú si podobné. V skutočnosti sú rozdiely medzi jednoduchými a expresnými stávkami ľahko viditeľné. Aký je však rozdiel medzi systémom a parlay? Na zvýraznenie vlastností jednotlivých typov stávok sme pripravili tabuľku:

Typ stávky v 1xBet Charakteristická vlastnosť
Jednotlivé Jedna udalosť, presné vyrovnanie
Expresná stávka Stávka pozostáva z viac ako 2 tipov. Prehra jednej udalosti má za následok stratu stávky Parlay.
Systém Kombinácia tipov Parlay. Výhry sa počítajú jednotlivo pre každú stávku a potom sa sčítajú. Niektoré z našich Parlay výberov môžu byť prehraté.
Chain Kombinácia viacerých udalostí. Ak sa prehrá prvý výber alebo sa prehrá celá suma v reťazci, stávka je prehratá.
Confidenza Prijatie zálohy na stávku od bookmakera.
Promokódové stávkovanie Stávka zadarmo. Výhra sa musí vyhrať späť.
Kombinovaná stávka Stávky na 3 udalosti. Výhry sa vypočítavajú rovnakým spôsobom ako v systéme.
Podmienená stávka Ďalšia stávka kombinácie nesmie byť vyššia ako stávka v predchádzajúcej kombinácii.
Antiexpress Udalosti v tikete musia byť prehraté.
Lucky Ak je aspoň jeden výber úspešný, stávka vyhráva.
Patent Musia byť zahrané aspoň 2 udalosti kombinácie.

Rozmanitosť stávok na webovej stránke 1xBet umožňuje stávkarom vytvoriť najlepšiu kombináciu stávok na získanie maximálnej výhry. Začiatočníci by však mali mať na pamäti, že pre dosiahnutie úspechu je dôležité pochopiť podmienky jednotlivých typov stávok. Vyčerpávajúce informácie nájdete na portáli stávkovej kancelárie v sekcii „Pravidlá“.

Relevantné správy