Intro

viacnásobné stávky 1xBet: uzatváranie a predaj stávok

Экспресс-ставка 1хБет
[Box_text icon=“M“]Medzi začínajúcimi stávkarmi sa objavuje veľa otázok týkajúcich sa divokých stávok. Náš predchádzajúci článok „Ako vsádzať v expresných stávkach na 1xbet“ odpovedal na väčšinu z nich. Stále však existuje niekoľko tém, ktorým sme sa rozhodli venovať v novom materiáli. Prečítajte si o zvláštnostiach výberu kombinovanej stávky, antiexpresoch, parlay dňa a predaji stávok[/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Ako môžem podať expresnú stávku na 1xBet?

spoločnosť1xBet premyslela podrobnosti o stávkovaní na stránke. Ak chcete vytvoriť parlay na 1xBet, používateľ musí len vybrať udalosti, ktoré ho zaujímajú, a pridať ich na stávkový tiket. Ak tak chcete urobiť, kliknite na kurz na výsledok. Po pridaní dvoch alebo viacerých výberov na stávkový tiket bude možné vytvoriť parlay. V rozbaľovacom zozname typov stávok sa zobrazí príslušná položka. Potom stávkar určí sumu, ktorú chce staviť, a podľa dostupných krokov dokončí podanie stávky.

Postup vytvorenia expresnej stávky na 1xBet sa nelíši od postupu na webovej stránke, 1xWin a v mobilnej aplikácii. Rozdiel možno nájsť len v dizajne obrazoviek. Hoci sa vývojári snažia vtesnať všetky nástroje na stávkovanie do jedného formátu, aby nováčikom uľahčili využívanie služieb stávkovej kancelárie.

Ako si môžem v 1xBet vytvoriť vlastné expresné stávky?

Ako sme už spomenuli v predchádzajúcej časti, proces uzatvárania stávok na webovej stránke stávkovej kancelárie nie je zložitý. Takže všetky otázky, ktoré môžu mať hráči vo fáze expresných stávok, budú znieť: Ktoré udalosti zahrnúť do stávky, aby stávka fungovala? Existujú rôzne stratégie na vytvorenie víťazných kombinovaných stávok. Okrem toho existujú služby, kde si môžete kúpiť hotové predpovede pre parlay od úspešných stávkarov.

Mali by sme využiť služby externých odborníkov? Rozhodnutie je v tomto prípade na hráčovi. Podľa nášho názoru je však najlepšie naučiť sa vytvárať vlastné expresné stávky na 1xBet. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vytvoriť správne kombinácie, aby ste zo svojich stávok vyťažili čo najviac:

  1. Nebojte sa stávkovať na remízy. V zápasoch, v ktorých nie je jasný favorit, sú kurzy na víťazstvo tímov približne rovnaké. Môžete sa teda rozhodnúť pre remízu ako výsledok zápasu. Spravidla sú kurzy v takýchto stávkach vysoké a šanca na úspech je pomerne veľká. Ak sa pozriete na štatistiky futbalových zápasov na populárnych majstrovstvách sveta, každý štvrtý zápas sa skončí remízou.
  2. Umiestnite svoje stávky na cennosti. Medzi dostupným množstvom športových udalostí, na ktoré sa dá vsadiť, je možné nájsť také, pri ktorých bookmakeri víťazný tím podceňujú. Ak tipujúci dobre pozná štýl hry tímov a športovcov na výklenkových šampionátoch, potom sa neoplatí venovať pozornosť navrhovanému favoritovi. Najlepšie je hrať proti bookmakerovi.
  3. Vytvorte si zoznam stávok. Odporúča sa viesť si zápisník, do ktorého si môžete zapisovať potenciálne zápasy, ktoré by mohli byť zahrnuté do stávkovej hry. Keď si užívateľ vypíše všetky zápasy, porovná kurzy a ešte raz zhodnotí úspešnosť toho či onoho tímu/športovca, môžete pristúpiť k podaniu parlay stávky na 1xbet.
  4. Nemali by stesa spoliehať na vysoké kurzy. Čím viac výsledkov s vysokým kurzom v kombinácii, tým vyššia je šanca na prehru parlay. Nezabudnite, že riziko musí byť opodstatnené. Preto nie je dobrý nápad pokúšať sa zostaviť Parlay, kde je na väčšinu udalostí vysoký kurz na prehru.
  5. Správne používanie trhov. Najlepší stávkar vie, ako vyhodnotiť kurzy tímov a vypracovať kurzy pre jednotlivé typy stávok. Ak je napríklad v zápase jasný favorit a kurz na jeho víťazstvo nie je vysoký, je lepšie použiť handicap. Takéto nuansy v kurzoch stávok 1xBet môžu pomôcť zvýšiť konečný kurz.
  6. Predbežná analýza zápasu. Vedieť analyzovať predchádzajúce zápasy je pre tipujúceho kľúčom k úspechu v stávkovaní. Aby ste mohli správne predpovedať zápas, oplatí sa oboznámiť s minulými zápasmi, ktorých sa zúčastnili tímy/športovci. Analýza predchádzajúcich zápasov je nevyhnutnosťou, ak chcete uzavrieť veľa stávok.
  7. Odmietnite stávky na favoritov. Ak má tipujúci obľúbený tím alebo športovca, nezahŕňajte ich zápasy do Parlay. Je možné, že používateľ podcení svojho súpera a bude veriť v silu svojho favorita. To následne vedie k stratovým kombináciám.
  8. Obmedzte počet expresných stávok. Po získaní prvých peňazí v hre Parlay si ich hráči často s radosťou privyrábajú. Tento typ stávok by sa však nemal zneužívať. Pravdou je, že vysoký počet udalostí v jednej stávke zahŕňa vysoké riziko prehry. Preto je potrebné investovať veľa času do vytvorenia výhernej kombinácie. Rýchle vytvorenie kombinovanej stávky „na náhodu“ môže pre stávkujúceho skončiť zle.
  9. Využitebonusy stávkovej kancelárie. Bookmaker 1xbet nabáda používateľov podávajúcich expresné stávky, aby do stávkového tiketu zahrnuli viac ako 10 výsledkov. Za to kancelária zvyšuje výsledný kurz o určitý násobok. Skúsení používatelia môžu tieto bonusy využiť na získanie ďalších odmien.

Экспресс-ставка 1хБет

Dodržiavaním týchto tipov sa používatelia môžu naučiť, ako správne zostaviť expresné stávky na 1xbet a zarobiť veľké sumy na kombináciách.

Čo je to anti-extraday na 1xBet?

Bookmaker ponúka svojim používateľom rôzne typy stávok 1xbet. Medzi dostupnými typmi stávok sú aj varianty expresných stávok. Medzi nimi je aj stávka proti expresu 1xbet. Kliknutím na odkaz na článok o typoch stávok nájdete definíciu pre antiextra stávku – ide o stávku, ktorá vyhrá, ak všetky udalosti na tikete prehrá. Tento typ stávky sa teda počíta opačným spôsobom ako stávka parlay.

Mnohí nováčikovia si myslia, že 1xBet Anti-extra sú stávky, ktoré obsahujú výsledky na jasných outsiderov. Podľa definície je to tak. V praxi však stávky na jednoznačné outsiderov neprinesú stávkarovi veľké výhry: nízky kurz a marža bookmakera „zhltnú“ takmer celý zisk. Preto by anti-extras mali zahŕňať udalosti, pri ktorých sa výsledok zápasu môže zmeniť v každej minúte.

Ak chce používateľ na 1xBet uzatvoriť Anti-Extrase, musí na tiket pridať 2 udalosti a potom vybrať príslušný typ stávky z rozbaľovacieho zoznamu. Bookmaker prepočíta kurzy podľa nového vzorca. Po zadaní výšky stávky si môžete vopred skontrolovať výhru a pokračovať v stávkovaní. Podrobné pravidlá výpočtu atiexpresu nájdete na webovej stránke stávkovej kancelárie. Za týmto účelom prejdite na stránku „Pravidlá“, odkaz na ňu nájdete v spodnom menu.

Ako môžem predať expresnú stávku na 1xBet?

Po tom, čo používateľ vybral a uzatvoril expresnú stávku 1xbet pred zápasom, sa môžu objaviť správy o zraneniach v tíme/účastníkovi. Takáto situácia môže zrušiť celú kombináciu vytvorenú stávkujúcim. Aby používateľ nestratil celú stávku, môže využiť službu expresných stávok 1xBet.

Ak chcete predať kombinovanú stávku 1xbet, musíte sa prihlásiť do svojej osobnej skrinky a prejsť do sekcie histórie stávok. Tu nájdete informácie o odohraných a neodohraných stávkach používateľa. Stávkujúci si môže vybrať parlay, o ktorú má záujem, a stlačiť tlačidlo „Predať „*. V novom okne sa zobrazí informácia o výške náhrady od stávkovej kancelárie (nebude to maximálna suma). Ak je hráč spokojný s výškou náhrady za stávkovú hru, môže opäť stlačiť tlačidlo „Predať“. Peniaze sa potom vrátia na hráčsky účet do 20 sekúnd.

*Upozorňujeme, že svoju stávku môžete predať pred ktoroukoľvek udalosťou v Parlay

Экспресс дня 1хБет

Čo je Day Parlay v 1xBet?

Noví používatelia sa často obávajú podať viacnásobnú stávku. Je to spôsobené nedostatkom skúseností so stávkovaním a neschopnosťou správne vytvoriť kombinácie. V takom prípade si hráči môžu vyžiadať pomoc skúsenejších hráčov, kúpiť si predpoveď od profesionála alebo využiť ponuku od 1xBet. Posledná možnosť, známa ako „Parlay of the Day“, je k dispozícii všetkým používateľom.

Expres dňa v 1xbet sú kombinácie stávok, ktoré ponúka stávková kancelária a ktoré zahŕňajú udalosti na rôzne zápasy (predovšetkým zápasy najvyššej úrovne). Hráči môžu vsadiť na akúkoľvek expresnú stávku. Ak sú úspešné, používateľ dostane k svojej výhre ďalších 10 %. Práve tým sú expresné stávky dňa stávkovej kancelárie zaujímavé. Používateľ by si však mal uvedomiť, že kancelária nemá záujem o výhry peňazí klientov. Hráči by si preto mali dôkladne skontrolovať všetky udalosti v exprese a vybrať si stávku, ktorá môže skutočne vyhrať.

Relevantné správy