Intro

Vymazanie konta 1xBet: dostupné možnosti

Удаление аккаунта 1хБет
Po vytvorení účtu a oboznámení sa s možnosťami stávkovej kancelárie môžu niektorí hráči chcieť svoj účet 1xBet vymazať. Toto rozhodnutie sa často objavuje u používateľov, ktorí stratili poriadnu sumu a chcú zastaviť sériu prehier. V každom prípade otázka „ako vymazať účet na 1xbet?“ zostáva aktuálna. Odpovieme na ňu v tomto článku.

Logo 1xbet
100% bonus až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

Spôsoby odstránenia účtu 1xBet

„Zmrazenie“ profilu hazardných hier 1xbet

Ak si pozorne prečítate osobnú skrinku 1xbet, hráči si môžu všimnúť, že tam nie je žiadne tlačidlo na vymazanie účtu. Podľa podmienok stávkovej kancelárie nie je možné profil hráča vymazať, ale iba „zmraziť“. Ak kontaktujete podporu prostredníctvom niektorého z opísaných kanálov, stávkar dostane jednu odpoveď: „Účet 1xbet nie je možné vymazať. Po 3 mesiacoch bez akýchkoľvek prevodov je preradený do stavu „neaktívny“. Údaje používateľa sa však z databázy nevymažú“. Hráči teda môžu obnoviť svoj profil, ako je uvedené nižšie. Máme teda situáciu, keď osobné údaje hráčov, ako aj účet 1xbet nie sú vymazané. Ak sa používateľ neobáva o údaje z pasu stávkovej kancelárie, stačí, ak sa 90 dní (3 mesiace) neprihlási na osobný účet a účet bude „zmrazený“. Upozorňujeme, že profil 1xBet nebude po uplynutí vyššie uvedeného reťazca vždy neaktívny. Na fórach o hazardných hrách môžete nájsť informácie, že prihlásenie do osobného účtu bolo vykonané aj po 4 mesiacoch. Preto tento spôsob neposkytuje 100% záruku.

Vyvolanie zablokovania účtu 1xbet

Podľa rovnakých pravidiel stávkovej kancelárie môže byť profil hráča vymazaný za porušenie podmienok kancelárie. Ak sa chce stávkar uchýliť k takejto radikálnej metóde, potom to stojí za to:

  • Stávky na ovplyvňovanie zápasov.
  • Používanie schém, napr. uzatváranie stávok na „vidličky“.
  • Byť účastníkom zápasu a ovplyvňovať jeho výsledok (týka sa trénerov a rozhodcov).
  • Vytvoriť si niekoľko účtov na webovej stránke stávkovej kancelárie.

Pred použitím vyššie uvedených vylomenín stojí za to stiahnuť všetky peniaze z účtu. V opačnom prípade budú zablokované. Mali by ste si tiež uvedomiť, že zablokovanie účtu 1xbet znamená, že hráč už nebude môcť využívať služby kancelárie. Okrem toho sa môže dostať na čiernu listinu všetkých stávkových kancelárií. Tým sa jeho stávkové aktivity tučne ukončia Личный кабинет 1хбет

Dôvody, prečo nie je možné vymazať účet 1xBet

Po tom, čo hráči zistia, že nemôžu vymazať svoj účet 1xbet, sú z toho pobúrení. Bookmaker má však dôvody, prečo takéto pravidlo uviedol v podmienkach používania kancelárie. Po prvé, mnohým hráčom nevadí vytvoriť si nový účet pomocou svojho odporúčacieho odkazu. Ten starý sa zároveň vymaže. V minulosti to fungovalo dobre. Dnes je to dôvod na zablokovanie účtu v 1xbet. Po zablokovaní všetky opakované pokusy o vytvorenie účtu zlyhajú. Po druhé, hráči sú náchylní na emócie. Ako sme už pripomenuli v úvodných informáciách, po veľkej prehre stávkarom nevadí, že si vymažú účet. Týmto spôsobom si stávková kancelária poisťuje hráčov pred unáhlenými rozhodnutiami. Po tretie, stávkové kancelárie sú povinné uchovávať osobné údaje používateľov po určitú dobu, aby zabránili praniu špinavých peňazí a iným podvodným schémam. Stávkové spoločnosti si môžu vymieňať informácie o zneužívateľoch a blokovať ich účty (ak sú údaje k dispozícii).

Obnovenie účtu 1xbet

Ak hráč nenavštívil svoj osobný účet dlhšie ako 90 dní a bol „zmrazený“, môže ho ľahko reaktivovať. Ak chcete obnoviť svoj účet 1xBet, mali by ste kontaktovať jeden z kanálov podpory, napr. chat alebo e-mail security@1xbet-team.com. Po zodpovedaní niekoľkých otázok alebo poskytnutí ďalších údajov bude účet stávkujúceho obnovený. Upozorňujeme, že účet 1xBet vymazaný stávkovou kanceláriou nie je možné obnoviť.

Relevantné správy