Intro

Výber peňazí z 22Bet: metódy a funkcie

Вывод денег 22Бет
[Box_text icon=“N“]22Bet je jednou z mála stávkových kancelárií, ktoré môžu svojim zákazníkom ponúknuť širokú škálu platobných metód. V našom článku o tom, ako vykonať vklad na 22Bet, sme popísali hlavné možnosti vkladu finančných prostriedkov na váš stávkový účet. Hovorili sme tiež o veľkom výbere platobných metód, viac ako 70 pre všetky trhy. Čo sa týka výberu peňazí z 22Bet, počet dostupných služieb presahuje 40. O tom, ako prebiehajú platby a ako získať zarobené peniaze na svoj osobný účet, vám povieme v novom článku[/box_text]

Spôsoby výberu z 22Bet

Ako už bolo spomenuté v úvode, hráči majú k dispozícii viac ako 40 spôsobov výberu peňazí z 22Bet. Ako už bolo povedané, stávková kancelária má oproti svojim konkurentom obrovskú výhodu. Ak hráč vložil peniaze prostredníctvom viacerých metód, ako je napríklad banková karta a peňaženka s kryptomenami, môže si ich vybrať na údaje ktoréhokoľvek z týchto nástrojov. Na iných portáloch možno peniaze vybrať len na účet, z ktorého boli vložené. Podrobnejšie informácie o pravidlách výberu peňazí na 22Bet si preberieme v nasledujúcej časti.

Spôsoby výberu z 22Bet sa konvenčne delia na:

 • Bankové karty. Prevody môžete vykonávať na karty Visa a MasterCard.
 • Elektronické peňaženky. Webová stránka podporuje Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, iWallet atď.
 • Platobné systémy. Prevody môžete uskutočniť prostredníctvom Payeer a Neteller.
 • Bankové prevody. Peniaze je možné prijímať podľa údajov bankového účtu.
 • Kryptomeny. Stávková kancelária podporuje prevody na kryptomeny ako Bitcoin, Litecoin Dogecoin, Dash atď.

Viac informácií o spôsoboch platby si môžete prečítať na stránke „Výber finančných prostriedkov“ vo vašej osobnej skrinke. Je potrebné poznamenať, že počet platobných metód a služieb sa môže líšiť v závislosti od krajiny bydliska hráča.

Postup výberu z 22Bet

Stávková kancelária vzala finančnú otázku veľmi vážne a vypracovala jasné pravidlá pre výber peňazí. Pravidlá si môžete prečítať na oficiálnej webovej stránke stávkovej kancelárie v sekcii „Pokyny“. Odporúčame si ich prečítať a zistiť, ktoré porušenie pravidiel povedie k problémom s výberom peňazí z 22bet a dokonca k zablokovaniu vášho účtu. Bohužiaľ, nie vždy je možné po porušení pravidiel obnoviť prístup do profilu 22Bet.

Вывод средств 22Бет

Celý proces výberu peňazí z 22Bet je pomerne jednoduchý. Možno ho opísať v nasledujúcich krokoch:

 1. Prihláste sa do svojho osobného kabinetu a prejdite na stránku „Výber finančných prostriedkov“.
 2. Výber spôsobu platby spomedzi tých, ktoré sú k dispozícii pre krajinu bydliska stávkujúceho.
 3. Vyplnenie formulára: suma na výber a údaje o hráčovi.
 4. Potvrdenie platby a poskytnutie všetkých potrebných dokumentov.

Je potrebné pripomenúť, že na prevod prostriedkov z herného účtu na osobný účet musí byť používateľ overený. O tejto a ďalších funkciách sa zmienime v nasledujúcej časti.

Funkcie výberu peňazí z 22bet

Stávková kancelária 22Bet urobila postup výberu finančných prostriedkov z herného účtu na osobný účet čo najjednoduchším. Predtým sme opísali proces, ktorý pozostáva zo štyroch bodov. Nováčikovia by však mali venovať pozornosť nasledujúcim funkciám, bez ktorých nebude možné vybrať peniaze z 22Bet:

 • Pre výber finančných prostriedkov musí byť profil overený. Aby hráč prešiel overením totožnosti na webovej stránke stávkovej kancelárie, musí vyplniť kartu s informáciami o sebe (v časti „Osobné údaje“). Taktiež je potrebné poskytnúť naskenovanú kópiu dokladu alebo fotografiu s pasom pri tvári.
 • Vložené peniaze sa musia podieľať na stávkach. Až po dosiahnutí 100 % obratu ich možno vybrať.
 • Na účte musí byť suma peňazí potrebná na uzatvorenie stávky. Minimálna suma peňazí na výber je 1,5 USD alebo jej ekvivalent.
 • Peniaze je možné vybrať z 22Bet len na rovnaké údaje účtu, ktoré boli použité na vklad (nie nevyhnutne tentoraz).
 • Ak máte nejaké nezískané bonusy, prepadnú.

Вывод денег с 22Бет

Hráči by mali venovať pozornosť aj takýmto funkciám prevodov peňazí z webovej stránky 22Bet:

 • Pri výbere peňazí na váš účet si stávková kancelária neúčtuje žiadny poplatok. Môžu si ho však účtovať platobné systémy, ktoré finančné prostriedky prevádzajú. Poplatky nájdete na webovej stránke vybranej služby.
 • Výbery sa uskutočňujú 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Žiadosť o výber sa tvorí vo vašej osobnej skrinke v časti „Výber z účtu“.
 • Pre majiteľov smartfónov a tabletov sú k dispozícii elektronické prevody prostredníctvom mobilnej aplikácie. Na našej webovej stránke nájdete krátky článok o aplikáciách pre Android a iOS.

Zvyčajne výber finančných prostriedkov prebieha bez problémov. Ak dôjde k oneskoreniu pri prevode peňazí, mali by ste kontaktovať tím technickej podpory stávkovej spoločnosti. Za týmto účelom stačí napísať na live-chat alebo poslať e-mail tejto službe.

Relevantné správy