Intro

zostava stávok 1xBet: možnosti línií a rozmanitosť stávok

1хБет линия ставок
[Box_text icon=“O“]Každá stávková kancelária má silné stránky, ktoré ju odlišujú od stoviek konkurentov. Ak hovoríme o 1xBet, je to určite stávková linka. Samozrejme, v recenzii o kancelárii sme písali o tucte výhod. Avšak stávková linka 1xBet je rozhodne jedným z najväčších tromfov spoločnosti. Ako vyzerá stávková linka, aké možnosti stávkovania obsahuje a čo bude používateľov zaujímať, si povieme v článku [/box_text]

Logo 1xbet
bonus 100 % až do výšky 100 EUR

Registrácia 1xBetRegistrácia 1xBet

Najlepší alternatívny bookmaker, ak 1xbet nepôsobí vo vašej krajine:

Logo 22bet

100% bonus až do výšky 122 EUR

línie 1xBet: Rozmanitosť stávok

Línia alebo stávková línia je počet udalostí, ktoré stávková kancelária ponúka na stávkovanie. Všetky populárne udalosti, ktoré sú k dispozícii v hlavnom menu alebo v kľúčovej oblasti obrazovky, sa tradične považujú za hlavnú líniu a všetky ostatné sa považujú za doplnkovú líniu. Ak sa na ponuku stávkovej kancelárie 1xBet pozriete týmto spôsobom, kľúčovými udalosťami budú tie, ktoré sa nachádzajú v Top udalostiach, Top šampionátoch a Top hrách (pravá časť obrazovky), zoznam udalostí v centrálnej časti obrazovky a položky hlavného menu. K ostatným hrám v ponuke 1xbet sa dostanete prostredníctvom vedľajších ponúk a bočných widgetov.

Celkový počet udalostí v stávkovej rade 1xBet závisí od sezóny. Priemerný denný počet hier je však viac ako 5 000. Väčšina udalostí pripadá na top hry, ako sú futbal, volejbal, basketbal, kyberšporty atď. V ponuke kancelárie je však k dispozícii viac ako 40 športových disciplín. Používatelia si preto budú môcť nájsť zaujímavé hry aj v menej populárnych šampionátoch.

Okrem veľkého počtu športov v ponuke sa 1xBet môže pochváliť aj širokou ponukou. Pod pojmom spreadové stávky rozumieme všetky typy stávok, ktoré je možné na danú udalosť uzavrieť. Stávková kancelária ponúka hráčom základné typy stávok aj doplnkové stávky na výsledky, ako napríklad kto strelí prvú/poslednú loptu, koľko striel bude v bránkovom území, aký bude počet žltých kariet atď. Desiatky variantov podávania stávok umožňujú skúseným používateľom vytvárať komplikované kombinácie a získavať zo stávok vyššie zisky.

varianty stávkových línií 1xbet

Na portáli 1xbet čaká na hráčov niekoľko variantov línií. Okrem tradičnej prezentácie športových udalostí môže stávkarov zaujímať aj formát:

 • Zápas pre. Bookmaker 1xbet vyberá zápas pre hráčov, na ktorý môžete podať stávku od 10 USD alebo ekvivalent v inej mene. Stávkujúci musí uhádnuť presné skóre zápasu. Ak hráč vyhrá, získa peňažnú výhru a 10 roztočení zadarmo v automatoch. Tie by mal využiť podľa všeobecného pravidla stávkovej kancelárie.
 • Stavte si na vlastnú päsť. Stránka obsahuje všetky športové udalosti dostupné v ponuke kancelárie, ktoré sa konajú v krajine bydliska hráča. Údaje o štáte sú prevzaté z osobnej karty stávkujúceho.
 • Návrhár stávok. Tu si hráči môžu vytvoriť vlastné alternatívne zápasy medzi tímami, ktoré sa pravdepodobne nestretnú v dueloch. Stačí si vybrať súperov z dostupných líg a 1xBet vypočíta kurzy na súťaž. Konštruktér bude zaujímavý pre používateľov, ktorí radi experimentujú.
 • Výsledky majstrovstiev. Tu na hráčov čakajú prestížne futbalové šampionáty. Úlohou tipujúceho je určiť víťazov v každom z nich a získať veľkú výhru.
 • Stávky na UFC. Stránka obsahuje zápasy v zmiešaných bojových umeniach. Používateľsky prívetivé rozhranie na vyhľadávanie súťaží a boxerov umožňuje rýchlo vybrať udalosť na stávkovanie.
 • Stávky na politiku. Používatelia tu môžu predpovedať výsledky určitých politických udalostí: prezidentských volieb, poslancov, starostov atď.

1хБет конструктор ставок

1xbet bookmaker nestojí na mieste a neustále rozširuje funkčnosť stránky spolu s možnosťami stávkovej linky. Preto sa na webových stránkach môžu objaviť stránky s novými formátmi liniek.

Udalosti v rade 1xBet

Ako už bolo uvedené, stávkari nájdu v línii viac ako 5 000 udalostí od futbalu až po finančné stávky. Vďaka tomu ponuka 1xBet nenechá ľahostajnými ani tých najskúsenejších hráčov. Keďže kancelária aktívne rozvíja svoju stávkovú líniu, na webovej stránke sa neustále objavujú nové sekcie stávok. Nižšie uvádzame zoznam tých, ktoré sú v čase písania tohto článku k dispozícii na 1xbet.com:

 • Športové stávky. Používatelia tu nájdu viac ako 40 športov: populárne (futbal, basketbal, tenis atď.) a špecializované hry (galský futbal, šípky, kriket atď.).
 • Kyberšportové stávky. Tipujúci nájdu súťaže medzi najlepšími kyberšportovými tímami vo všetkých populárnych hrách. Stránka ponúka udalosti v populárnych hrách, ako sú CS:GO, Dota 2, League of Legends atď.
 • Lotérie. Veľký výber lotérií z rôznych častí sveta. Možnosť zakúpiť si tikety do lotérií v Európe, Amerike a Ázii.
 • Finančné stávky. Hráči, ktorí sledujú ekonomické udalosti, môžu získať ďalšie výhry zo stávok na rôzne výkyvy ekonomických ukazovateľov. Výber udalostí nie je veľký, ale sekcia je pomerne zaujímavá.
 • TOTO JE VEĽMI ZAUJÍMAVÉ. Rôzne varianty športových stávok. Stávky na futbal, hokej, basketbal, kyberšporty so zaujímavými výsledkami.

Nájsť udalosti z línie 1xbet možno nájsť prostredníctvom hlavnej stránky alebo príslušných sekcií hlavného menu.

Relevantné správy